ÖRKOOP

Başkan Sevim, İmamoğlu’na destek için İstanbul’da

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Sevim, İmamoğlu’na destek için İstanbul’da
Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun kampanyasında çalışmak üzere İstanbul’a gitti.
AKGÜL OFSET

Cumhuriyet Halk Partisi 23 Haziran’da yenilenecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Millet İttifakı’nın adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanması için var gücüyle çalışıyor. İmamoğlu’nun kampanyasına maddi destek sağlamak üzere geçtiğimiz ay bağış kampanyası başlatan CHP, yalnızca İstanbul örgütü değil, yurt çapındaki tüm örgütleriyle İstanbul’a yoğunlaşmış durumda. İmamoğlu’na bir destek de Nazilli’den geldi. Seçimin iptalinden bu yana her fırsatta, Ekrem İmamoğlu’na her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, Ramazan Bayramı’nın ikinci günü ailesiyle birlikte İstanbul’a giderek İmamoğlu’nun kampanyası için çalışmaya başladı.

23 HAZİRAN’A KADAR TEMPO YÜKSEK

Örgütün talimatı olmamasına rağmen kendi isteği ve kendi imkanlarıyla İstanbul’a giden Serkan Sevim, AK Parti’nin güçlü olduğu semtlerden Sultanbeyli’de görev aldı. Sultanbeyli’de partinin ilçe başkanları ve bölge milletvekilleri ile birlikte çalıştıklarını ifade eden Sevim, “Broşürler dağıtıyoruz, esnaf, muhtar ziyaretleri, kanaat önderleriyle görüşmeler yapıyoruz. 23 Haziran’a kadar burada kalarak çalışmalarımıza devam edeceğiz” sözleriyle İmamoğlu’na tam destek verdiğini ifade etti.

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Sümerbank’a Turgutlu’dan ziyaretçi geldiÖnceki Haber

Sümerbank’a Turgutlu’dan ziyaretçi geldi

Başkan Sevgi, çiftçileri uyardıSonraki Haber

Başkan Sevgi, çiftçileri uyardı

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!