Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, ilçeye bağlı Yuvaca Mahallesi’nde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek mahallede gerçekleştirilecek projeler hakkında bilgi alışverişi yaptı.  

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, sabah saatlerinde Yuvaca Mahalle sakinlerinin konuğu oldu. Mahalle Muhtarı Mustafa Çekin ve Yuvaca Mahallesi sakinleri ile birlikte kahvaltı yaparak güne başlayan Başkan Tuncel, Yuvaca Mahallesi sakinlerinin sorun ve taleplerini dinledi. Söke ve çevre mahallelerde gerçekleştirecekleri projeler ile ilgili bilgiler veren Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, mahallede bulunan belediyeye ait alanda inceleme yaptı. 
  FİDAN ÜRETİM MERKEZİ KURULACAK
  Seçim bildirgesinde yer alan ata tohum ve fidan üretim merkezi olarak düşündükleri projeyi, Yuvaca Mahallesi’nde hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Levent Tuncel, yaklaşık dört dönümlük alanın üretim merkezine dönüştürüleceğini söyledi. Başkan Yardımcısı Veli Devrim Yerli ile birlikte alanda inceleme yapan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Ata tohumdan üretilen fidanları vatandaşlarımızla buluşturmak istiyoruz. Gelecekte planladığımız hobi bahçelerinde de bu tohum ve fidanları dağıtarak organik sebzelerin tüketiminin yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz” dedi. 
  “MUHTARDAN BAŞKAN TUNCEL’E TEŞEKKÜR”
  Başkan Levent Tuncel ile birlikte yeni dönemden çok umutlu olduklarını belirten Yuvaca Mahalle Muhtarı Mustafa Çekin, “Mahallemizde uygulamayı düşündükleri proje bizde heyecan yarattı. Verimli Söke topraklarının böylesi projelerde değerlendirilmesi ayrıca tarıma yönelik projenin Yuvaca da gerçekleştirilmek istenmesi bizi çok mutlu etti” diye konuştu. Muhtar Çekin, Başkan Tuncel’e kendilerini kırmayıp güne mahallelerinde başlamasından dolayı ayrıca teşekkür etti. 

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

İŞKUR basınla iş birliği yapacakÖnceki Haber

İŞKUR basınla iş birliği yapacak

Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolundaSonraki Haber

Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yo...

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!