Başkanlar zaferi yorumladı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkanlar zaferi yorumladı 
Nazilli Belediye Başkanı İYİ Parti'li Kürşat Engin Özcan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun zaferini, "Önce iyi oldu sonra güzel" sözleriyle değerlendirdi.  

İYİ Parti'li Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 23 Haziran seçimlerinde CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu ve Soner Yelkovan ile birlikte Sultanbeyli’de görev yaptı.  Resmi olmayan sonuçlara göre Ekrem İmamoğlu’nun 9 puan farkla ipi önde göğüslemesini değerlendiren Başkan Özcan, sahada birçok AK Parti seçmeninin İmamoğlu’na haksızlık yapıldığını düşündüğü için bu seçimde İmamoğlu'nu destekleyeceğini ifade ettiğini belirterek, "İYİ Parti ve CHP'nin birlikteliğinden doğan zaferi İstanbul'a taşıdık. Çok mutluyuz, önce iyi oldu sonra güzel" yorumunda bulundu.
  “DEĞİŞİM BAŞLADI”
  5 Haziran’dan bu yana  Sultanbeyli’de seçim çalışmalarına katılan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, "Hiçbir zorluğa boyun eğmeyerek sahada tüm gücümüzle çalıştık. Seçmenle birebir temas kurduk. Türk milleti her zamanki gibi vicdanını gösterdi. Bu vicdan sandıkta mutluluğa dönüştü. Seçmen yapılan haksızlıklara karşı gereken cevabı verdi. İstanbul'da her şey çok güzel oldu" dedi. İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ise,  "Daha önce kazanmıştık, itirazdan sonra farkı açtık. Bu fark Türkiye'de değişimin başladığının göstergesidir. Bu değişimin önünde kimse duramaz. İYİ Parti ve CHP'nin oluşturduğu Millet İttifakı'nda aşı tuttu. Bu birliktelikle daha birçok ülkemiz için daha birçok başarıya imza atacağız" ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak:ADEM ADLIM

Millet İttifakı, Nazilli’de seçim zaferini kutladı Önceki Haber

Millet İttifakı, Nazilli’de seçim zaferi...

Annesini öldüren cani tutuklandı Sonraki Haber

Annesini öldüren cani tutuklandı 

Yorum Yazın

Nazilli’de yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Millet İttifakı Doğu Bölgesi Koordinasyon toplantısı yapıldı
Melisa öğretmen şiir kategorisinde yarışacak
Şehit polisin annesi ebediyete uğurlandı
Aydın inciri Somali’ye umut oldu
KAR-YAK Madencilik törenle açıldı
İYİ Partililerden can dostlara mama ve su
Naz-Naz transferde hız kesmiyor
Başkanlar kurulunda önemli karalar alındı
British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladı

Başka haber bulunmuyor!