ÖRKOOP

Başkanlar zaferi yorumladı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkanlar zaferi yorumladı 
Nazilli Belediye Başkanı İYİ Parti'li Kürşat Engin Özcan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu’nun zaferini, "Önce iyi oldu sonra güzel" sözleriyle değerlendirdi.  
AKGÜL OFSET

İYİ Parti'li Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 23 Haziran seçimlerinde CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu ve Soner Yelkovan ile birlikte Sultanbeyli’de görev yaptı.  Resmi olmayan sonuçlara göre Ekrem İmamoğlu’nun 9 puan farkla ipi önde göğüslemesini değerlendiren Başkan Özcan, sahada birçok AK Parti seçmeninin İmamoğlu’na haksızlık yapıldığını düşündüğü için bu seçimde İmamoğlu'nu destekleyeceğini ifade ettiğini belirterek, "İYİ Parti ve CHP'nin birlikteliğinden doğan zaferi İstanbul'a taşıdık. Çok mutluyuz, önce iyi oldu sonra güzel" yorumunda bulundu.
  “DEĞİŞİM BAŞLADI”
  5 Haziran’dan bu yana  Sultanbeyli’de seçim çalışmalarına katılan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, "Hiçbir zorluğa boyun eğmeyerek sahada tüm gücümüzle çalıştık. Seçmenle birebir temas kurduk. Türk milleti her zamanki gibi vicdanını gösterdi. Bu vicdan sandıkta mutluluğa dönüştü. Seçmen yapılan haksızlıklara karşı gereken cevabı verdi. İstanbul'da her şey çok güzel oldu" dedi. İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ise,  "Daha önce kazanmıştık, itirazdan sonra farkı açtık. Bu fark Türkiye'de değişimin başladığının göstergesidir. Bu değişimin önünde kimse duramaz. İYİ Parti ve CHP'nin oluşturduğu Millet İttifakı'nda aşı tuttu. Bu birliktelikle daha birçok ülkemiz için daha birçok başarıya imza atacağız" ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak:ADEM ADLIM

Millet İttifakı, Nazilli’de seçim zaferini kutladı Önceki Haber

Millet İttifakı, Nazilli’de seçim zaferi...

Annesini öldüren cani tutuklandı Sonraki Haber

Annesini öldüren cani tutuklandı 

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!