ÖRKOOP

‘Bay Çemrek’ berber salonu dualarla açıldı      

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
‘Bay Çemrek’ berber salonu dualarla açıldı      
Nazilli’de ‘Bay Çemrek’ ismiyle yepyeni bir berber salonu törenle açıldı. Dualarla açılan Bay Çemrek berber salonu artık Nazilli’de erkeklerin imajını belirleyecek. 
AKGÜL OFSET

Nazilli’de uzun yıllardır berberlik yapan, mesleğe 3 yıl aradan sonra tekrar girmeye karar veren Fahrettin Çemrek, yepyeni bir anlayışla berber salonu açtı. Yeni Mahalle Bilgi Dağıtım Kırtasiye’nin alt tarafındaki iş yerinin açılışına Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Berberler Odası Başkanı Olcay Akyıldız, yönetim kurulu üyeleri, Çemrek ailesi ve vatandaşlar katıldı. Açılış duasının ardından Başkan Özcan, Akyıldız ve beraberindekiler, alkışlar eşliğinde kurdeleyi kesti. Daha sonra Fahrettin Çemrek, Özcan ve beraberindekilere iş yeri hakkında bilgiler verdi.
  “EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİM” 
  Mesleğine geri dönmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Fahrettin Çemrek, “12 yaşında çırak olarak bundan 22 yıl önce berberlik mesleğine başladım. Bir süre ara verdiğim mesleğime, özüme geri dönmek için mesleğime geri döndüm. Temiz, titiz, kaliteli malzeme kullanarak en iyi hizmeti vereceğim. Mesleğimi en iyi şekilde icra edeceğim. Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran Başkanımız Özcan’a, oda başkanımız Akyıldız ve sevenlerime çok teşekkür ediyorum” dedi.  
  BOL KAZANÇLAR DİLEDİ
  Yeni bir iş yeri açmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Her yeni bir iş yeri, yeni umutlar demektir. İstihdam demektir. İnşallah işleri iyi olur, yıllarca vatandaşımıza hizmet eder. Allah bol kazançlar versin, hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 


 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Yarı olimpik havuzu ilk minikler kullandı Önceki Haber

Yarı olimpik havuzu ilk minikler kulland...

NAZKOOP’un temelleri atılıyorSonraki Haber

NAZKOOP’un temelleri atılıyor

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!