Birliktelikten minikler karlı çıktı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Birliktelikten minikler karlı çıktı 
Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Nazilli Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Zumba, Modern Dans, Cimnastik ve Bağlama kurslarının açılışı Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın katılımıyla yapıldı. Özcan, “Beraber yönetmenin bir araya gelmenin mutluluğunu duyduk. Değerli Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Her şey yine çok güzel oluyor” dedi.

Nazilli Lütfi Selek Kültür Merkezinde Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın da katılımıyla yaz boyunca yapılacak Zumba, Modern Dans, Cimnastik ve Bağlama kurslarının açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Başkan Özcan’ın yanı sıra Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir aileler ve minik kursiyerler katıldı. Kursta 5-9 yaş arası çocuklar haftada 5 gün günde 4 senans eğitim alıyor. 
Hayırlı olması dilekleriyle açılış kurdelasını kesen Kürşat Engin Özcan, eğitmenler Nuran Ertürk ve Emel Akkuş’tan yapılacak etkinlikler hakkında bilgiler aldı. Başkan Özcan ayrıca miniklerle de tek tek ilgilenerek sohbet etme imkanı buldu. 
“HER ŞEY YİNE ÇOK GÜZEL OLUYOR”
'Nazilli’yi beraber yöneteceğiz demiştik' diyerek açıklamalarına başlayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Beraber yönetmenin bir araya gelmenin mutluluğunu duyduk. Değerli Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Bizim her anımızda, her zamanımızda yanımızda oluyor. Tesisimizde yaz ayları olması sebebiyle boştu. Bu boşluğu miniklerimizin bedensel gelişiminin desteklenmesi amacıyla bu kursları düzenledik. Yüksek bir katılım oldu. Eğitmenlerimizin eşliğinde çocuklarımızın geleceğini şekillendiriyoruz. Katılımlarından dolayı kursiyerlere çok teşekkür ediyoruz. Her şey yine çok güzel oluyor” dedi.    
“KATILIM ÇOK YÜKSEK”
Kursların tamamen ücretsiz olduğunu dile getiren Aydın Büyükşehir Belediyesi eğitmeni Nuran Ertürk, “Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe genelinde 27 tane Kültür Merkezinin 24 Ağustos’a kadar devam edecek. Yaz kurslarının Nazilli’de de başladık. Modern Dans, Zumba etkinliklerimiz Nazilli Belediyesiyle birlikte Lütfi Selek Kültür Merkezinde başladı. 5-9 yaş arası çocuklarımız etkinliklerimize katılabiliyor. Kayıtlarımız devam ediyor. Katılım çok yüksek. Çocuklarımızın en çok sevdiği derslerden birisi jimnastik. Gelişimleri ne çok faydalı oluyor. Haftada 5 gün, 4 seans. Ailelerimiz Nazilli Belediyesine veya Büyükşehir Belediyesine çocuklarımızın kimlikleriyle beraber giderek kayıt yaptırmaları yeterlidir. Tamamen ücretsizdir. Kurslarımızda beden eğitimi ve spor öğretmenliklerinden mezun eğitmenler çalışıyor” ifade etti. 
Açılış Başkan Kürşat Engin Özcan’ın miniklerle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.      

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

ABGC'den Başkan Ertürk’e tepkiÖnceki Haber

ABGC'den Başkan Ertürk’e tepki

Söke Çayı temizlenmeye başladıSonraki Haber

Söke Çayı temizlenmeye başladı

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!