ÖRKOOP

Büyükşehir'den yaz kurslarına davet

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Büyükşehir'den yaz kurslarına davet
Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı kültür merkezlerinde yaz etkinliklerinin kayıtlarına başlandı. 24 Haziran-24 Ağustos tarihleri arasında tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek olan kursların kayıtları 24 Haziran'a kadar devam edecek. 
AKGÜL OFSET

Her geçen yıl artan kursiyer sayısıyla Türkiye’ye örnek olan etkinliklerden bu yıl da binlerce kursiyer yararlanacak. Çocuklar ve yetişkinler zamanlarını değerlendirip istedikleri kurslara devam edebilecek. Bu yılki yaz etkinliklerinde kursiyerlerin ilgi ve yetenekleri doğrultusunda gitar, bağlama, keman, ney, basketbol, futbol, voleybol, masa tenisi, badminton, pilates, jimnastik, yoga, zumba, modern dans, halk oyunları, bale, akıl oyunları, mental aritmetik, satranç, model uçak, resim, sanatsal tasarım, İngilizce ve drama etkinlikleri düzenlenecek.
  KAYITLAR DOLMAK ÜZERE
  Ayrıca Efeler, Söke, Nazilli ve Çine'de de yüzme kursları düzenlenecek. Kayıtların başlamasıyla birlikte yüzme başta olmak üzere bazı kursların yoğun ilgiden dolayı kayıtları dolmak üzere. Ayrıca kültür merkezleri bünyesinde faaliyet gösteren Bilim ve Deney Evi’nde çocukların bilime olan ilgilerini arttırmak, bilgiyi kaynağından öğrenmelerini sağlamak, yaparak-yaşayarak öğrenmelerine fırsat tanımak için uygulamalı birçok aktivite her yıl olduğu gibi bu yıl da gerçekleştirilecek.
  ÇERÇİOĞLU, ETKİNLİKLERE DAVET ETTİ
  Diğer taraftan kültür merkezleri bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezlerinde de gençlerin boş zamanlarını verimli şekilde değerlendirebilecekleri kültürel ve sosyal etkinlikler de düzenleniyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri ve yeni beceriler edinebilmeleri için tüm Aydınlıları düzenlenen etkinliklere davet etti.

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Başkan Sevgi’den üyelere önemli hatırlatma Önceki Haber

Başkan Sevgi’den üyelere önemli hatırlat...

Yaz kurslarına başvurular başlıyorSonraki Haber

Yaz kurslarına başvurular başlıyor

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!