Çerçioğlu’ndan Nazilli çıkarması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Çerçioğlu’ndan Nazilli çıkarması
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yerel seçimlerin ardından Nazilli’ye ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Ziyaretlerine CHP Nazilli İlçe Örgütü'nden başlayan Çerçioğlu, İYİ Parti İlçe Teşkilatı ile Nazilli Belediyesi'ni de ziyaret etti.   

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 31 Mart seçimlerinin ardından ilk kez Nazilli’ye gelerek Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Çerçioğlu, Nazilli ziyaretine ilk olarak İstasyon Meydanı'ndaki CHP Nazilli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başladı. Çerçioğlu, İYİ Parti Teşkilatı'nı da ziyaret etti. Çerçioğlu'nun ziyaretlerinin son durağı Nazilli Belediyesi oldu. Belediye önünde çiçeklerle karşılanan Çerçioğlu’nu Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti İl Başkanı Cemal Sarı, partilerin yönetim kurulu üyeleri ile meclis üyeleri yalnız bırakmadı. 
  “ÇOK GÜZEL HİZMETLER VERECEĞİZ”
  Nazilli Belediye Başkanlığı makamında açıklamalarda bulunan Başkan Çerçioğlu, Nazilli’nin yetiştiği yer olduğunu dile getirerek, “Belediyeye uzun süredir gelmiyordum. Ama sürekli Nazilli’ye geliyordum. Hizmetlerimizi vatandaşlarımızla beraber yapıyorduk. Yine devam edeceğiz. Ama Nazilli şimdi daha güçlü. Daha önce tek kanatlı kuş gibi, yarı uçuyordu, yarı uçmuyordu. Şimdi çok değerli kardeşimle beraber çok güzel hizmetler vereceğiz” dedi.  
  “AKŞENER’E SÖZ VERDİM”
  Nazilli’de yapılacak işlere tamamıyla Başkan Özcan’ın karar verdiğini ifade eden Özlem Çerçioğlu, “Geçen hafta Başkan Özcan’la toplantı yaptık. Nazilli’nin üstyapıyla ilgili ciddi sorunları var. Hem kapanan beldeler, köylerde hem de şehir içinde asfaltlama yapmamız gereken yerler var. Gerçekten çok kötü. İlk önce asfaltlamadan başlayacağız. Altyapıdan başlayalım dedik. Bu işlerin sıralamasına da tamamen Kürşat Başkan karar verdi. Ben karar vermedim. Sayın başkanın önderliğinde, biz Büyükşehir olarak Başkan Özcan’a tam desteğiz, full desteğiz. Bütün Büyükşehir’in kapıları Nazilli Belediyesi’ne sonuna kadar açıktır. Başkan’ın Büyükşehir’den istediği ne varsa yapmaya hazırız. Biz dediğini ikiletmeyeceğiz. Çünkü İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e söz verdim” ifadelerini kullandı.  
  ÇERÇİOĞLU’NDAN ÖZCAN’A TAM DESTEK
  Çerçioğlu sorulan bir soruya karşılık 10 yıllık hizmet süresince hoşgörü ve birlikteliğin yanında olduğunu söyleyerek, “Hizmet yaptığım sürece hiç kimseye pusu kurmadım. Nazilli Belediye Başkanı ve halkı ne isterse imkanlar dahilinde Nazilli halkının hizmetinde olacağız” dedi.  
  “İLÇELERİMİZİ DERMAN BELEDİYECİLİĞİYLE TANIŞTIRDIK”
  31 Mart yerel seçimlerinde Millet İttifakı olarak İYİ Partililerle beraber çok önemli bir ortak çalışma yaptıklarını dile getiren CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, “İlçe belediyelerimizi derman belediyeciliğiyle tanıştırdık. Büyükşehir Belediyemizi de Türkiye’de oy oranında üçüncü olarak Millet İttifakı olarak kazandık. Zaten 5 yıllık geçen süreçte sosyal belediyecilik anlayışıyla Aydın’da önemli, örnek bir belediyecilik sergileyen projelere imza atan Çerçioğlu’nun ilçe belediyelerine yansıyan enerjisi ile CHP’nin belediyeciliğini Millet İttifakı'nın enerjisiyle Aydın’da yüzde 85’ini ve ilçe belediyelerini de kazandık. Nazilli'nin uzun süredir hizmet anlamında sıkıntıları vardı. 31 Mart yerel seçimlerinden sonra hızla Başkanlarımız Özcan ve Çerçioğlu Nazilli’nin kayıp yıllarını bir an önce kapatmak için çalışmalarına başladılar” dedi. 
  “HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLAYACAK”
  Hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, “Bu sürecin başlangıcında yola çıkarken, Türkiye genelinde 24 Haziran’da hem de 31 Mart seçimlerinde siyasi dengeleri değiştirecek şekilde Millet İttifakı olarak çok güzel bir iş birliği yaptık. Sonucunda da Nazilli’yi aldık. İttifak yapmamız dönüm noktası oldu. Artık bundan sonra hizmet seferberliği başlatmak gerekir. Bu noktada da Büyükşehir Belediyesiyle ilçe belediyelerinin iş birliği çok değerli. Bu anlamda Aydın'da bu iş birliği çok güzel” şeklinde konuştu.    
  “HİZMET İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ”
  31 Mart öncesinde mükemmel bir birliktelik oluşturduklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Seçimlerde çok uyumlu çalıştık ve bunun semeresini de aldık. Artık bundan sonra yeni bir dönem başladı. Bütün arkadaşlar olarak hizmet için canla başla çalışacağız. Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte ve destekleriyle ilçemize hizmet zamanı başladı. Yoğun bir çalışama temposu içinde 18 saat çalışıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Çerçioğlu’nun bilgeliği ve destekleriyle inşallah Nazilli’mizde iyi şeyler olacak. Vatandaşımız her şeyin en iyisine layık” ifadelerine yer verdi. Konuşmaların ardından Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Başkan Çerçioğlu’na hediyeler takdim etti. 

 

Evde bakım hizmeti rekora ulaştı Önceki Haber

Evde bakım hizmeti rekora ulaştı 

Kuyumcular düğün sezonundan umduğunu bulamadıSonraki Haber

Kuyumcular düğün sezonundan umduğunu bul...

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!