ÖRKOOP

CHP’nin  Esnaf Komisyonu çalışmalarına başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP’nin  Esnaf Komisyonu çalışmalarına başladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Teşkilatı bünyesinde oluşturulan Esnaf Komisyonu ilk ziyaretini oda başkanlarına gerçekleştirdi. 
AKGÜL OFSET

CHP Nazilli İlçe Teşkilatı yaklaşık bir buçuk ay önce Hukuk Komisyonu, Esnaf Komisyonu, Kültür Sanat ve Eğitim Komisyonu, Kırsal Örgütlenme ve Yerel Örgütlenme Komisyonu oluşturmuş, her komisyona yönetim kurulu üyeleri içinden başkanlar atamıştı. Serdar Alptekin başkanı olduğu Esnaf Komisyonu ilk ziyaretini oda başkanlarına gerçekleştirdi. 

ODA BAŞKANLARIYLA KAHVALTI 
Nazilli  Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Olcay Akyıldız ve Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in yanı sıra Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Hüdai Tosun, Marangozlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya ve Elektrikçiler Odası eski  Başkanı Mustafa Önceler katıldı. Toplantıda esnafların sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. 

“TALEPLERİN ARACISI VE TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
Konuyla ilgili bilgi veren CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim CHP’yi her alanda aktif hale getirmek amacıyla komisyonlar oluşturduklarını belirterek  “Bundan sonra da diğer esnaf odalarımızı ziyaretlerimiz sürecek. Tüm esnaf odalarımızın başkanlarını toplu olarak ağırladıktan sonra gerek Nazilli Belediyesi gerekse Aydın Büyükşehir Belediyesi ile ilgili taleplerini gerekli mercilere ileteceğiz. Bu taleplerin takipçisi olacağız” dedi. 
TEMEL SORUN EKONOMİK DURGUNLUK 
Esnaf odası başkanlarıyla yapılan toplantıda ekonomik dar boğazın konuşulduğunu ifade eden CHP’li Sevim “Ekonomik durgunluğun halkın harcama kültürüne yansımaları öne çıktı. İnsanlar ayda iki kez kuaföre gidiyorsa, artık bir kez gidiyor. Her gün kahveye çıkan insanlar haftada birkaç güne düşürmüş durumda” sözleriyle esnafların başlıca sorununu aktardı. 

 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Nazilli polisinden kaçamadılarÖnceki Haber

Nazilli polisinden kaçamadılar

Uğur Lisesi yeni sezona hazırlanıyorSonraki Haber

Uğur Lisesi yeni sezona hazırlanıyor

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!