CHP’nin  Esnaf Komisyonu çalışmalarına başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP’nin  Esnaf Komisyonu çalışmalarına başladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli İlçe Teşkilatı bünyesinde oluşturulan Esnaf Komisyonu ilk ziyaretini oda başkanlarına gerçekleştirdi. 

CHP Nazilli İlçe Teşkilatı yaklaşık bir buçuk ay önce Hukuk Komisyonu, Esnaf Komisyonu, Kültür Sanat ve Eğitim Komisyonu, Kırsal Örgütlenme ve Yerel Örgütlenme Komisyonu oluşturmuş, her komisyona yönetim kurulu üyeleri içinden başkanlar atamıştı. Serdar Alptekin başkanı olduğu Esnaf Komisyonu ilk ziyaretini oda başkanlarına gerçekleştirdi. 

ODA BAŞKANLARIYLA KAHVALTI 
Nazilli  Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Olcay Akyıldız ve Kahveciler Odası Başkanı Birol Şenkal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’in yanı sıra Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Hüdai Tosun, Marangozlar Odası Başkanı Ali Çetinkaya ve Elektrikçiler Odası eski  Başkanı Mustafa Önceler katıldı. Toplantıda esnafların sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. 

“TALEPLERİN ARACISI VE TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
Konuyla ilgili bilgi veren CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim CHP’yi her alanda aktif hale getirmek amacıyla komisyonlar oluşturduklarını belirterek  “Bundan sonra da diğer esnaf odalarımızı ziyaretlerimiz sürecek. Tüm esnaf odalarımızın başkanlarını toplu olarak ağırladıktan sonra gerek Nazilli Belediyesi gerekse Aydın Büyükşehir Belediyesi ile ilgili taleplerini gerekli mercilere ileteceğiz. Bu taleplerin takipçisi olacağız” dedi. 
TEMEL SORUN EKONOMİK DURGUNLUK 
Esnaf odası başkanlarıyla yapılan toplantıda ekonomik dar boğazın konuşulduğunu ifade eden CHP’li Sevim “Ekonomik durgunluğun halkın harcama kültürüne yansımaları öne çıktı. İnsanlar ayda iki kez kuaföre gidiyorsa, artık bir kez gidiyor. Her gün kahveye çıkan insanlar haftada birkaç güne düşürmüş durumda” sözleriyle esnafların başlıca sorununu aktardı. 

 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Nazilli polisinden kaçamadılarÖnceki Haber

Nazilli polisinden kaçamadılar

Uğur Lisesi yeni sezona hazırlanıyorSonraki Haber

Uğur Lisesi yeni sezona hazırlanıyor

Yorum Yazın

Nazilli’de yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Millet İttifakı Doğu Bölgesi Koordinasyon toplantısı yapıldı
Melisa öğretmen şiir kategorisinde yarışacak
Şehit polisin annesi ebediyete uğurlandı
Aydın inciri Somali’ye umut oldu
KAR-YAK Madencilik törenle açıldı
İYİ Partililerden can dostlara mama ve su
Naz-Naz transferde hız kesmiyor
Başkanlar kurulunda önemli karalar alındı
British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladı

Başka haber bulunmuyor!