Davutlar Gençlik Kampı yenileniyor 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Davutlar Gençlik Kampı yenileniyor 
AK Parti Aydın Millletvekili Metin Yavuz, Kuşadası’nda bulunan Davutlar Gençlik Kampı’nın 10 milyon lira harcanarak yenileneceğini açıkladı.  

Kuşadası’na bağlı Davutlar Mahallesinde bulunan Gençlik Kampı bu yaza yenilenen kamp alanıyla merhaba diyecek. Bakanlık tarafından yenilenen kamp ile ilgili açıklama yapan AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, ‘‘Gençlerimizin serbest zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerine katkı sağlamak için yapılan kamp organizasyonuna ev sahipliği yapacak olan Davutlar Mahallemizdeki kamp alanını yenileyerek, gençlerimizin daha ferah ve eğlenceli bir alanda kamp dönemi geçirmelerini hedefliyoruz.’’ dedi. 
  BİN  250 KAMPÇI MİSAFİR EDİLDİ 
  15 Nisan’da ihalesi yapılan ve yaklaşık olarak 10 milyon TL’ye mal olacağı düşünülen kampın yenileme çalışmasının kısa sürede tamamlanacağını belirten Yavuz “3 kişilik bungalovlardan oluşan ve içlerinde duş, tuvalet ve  dolaplar bulunan kampta voleybol, basketbol, tenis,  badminton, mini futbol, masa tenisi aktivelerinin yapılabileceği  sahalar ile amfi tiyatronun yanı sıra yüzme havuzu da bulunan Kuşadası Efeler Gençlik Kampı, geçen yıl yaz sezonu sürecinde 11 dönemde bin 250 kampçıyı misafir etmişti. Bu yıl ise, Bakanlığımız ve UNICEF iş birliği ile yürütülen ‘'Sosyal Uyum ve Gençlik Katılımı Projesi' kapsamında 150 olan kampçı sayısını 200’e çıkaracağız” diye konuştu. 


 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Aydın zeytinyağı Kahramanmaraş'ta tanıtılacakÖnceki Haber

Aydın zeytinyağı Kahramanmaraş'ta tanıtı...

Geleceğin yüzücüleri Kuyucak’tan çıkacakSonraki Haber

Geleceğin yüzücüleri Kuyucak’tan çıkacak

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!