Davutlar Gençlik Kampı yenileniyor 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Davutlar Gençlik Kampı yenileniyor 
AK Parti Aydın Millletvekili Metin Yavuz, Kuşadası’nda bulunan Davutlar Gençlik Kampı’nın 10 milyon lira harcanarak yenileneceğini açıkladı.  

Kuşadası’na bağlı Davutlar Mahallesinde bulunan Gençlik Kampı bu yaza yenilenen kamp alanıyla merhaba diyecek. Bakanlık tarafından yenilenen kamp ile ilgili açıklama yapan AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, ‘‘Gençlerimizin serbest zamanlarını en iyi şekilde geçirmelerine katkı sağlamak için yapılan kamp organizasyonuna ev sahipliği yapacak olan Davutlar Mahallemizdeki kamp alanını yenileyerek, gençlerimizin daha ferah ve eğlenceli bir alanda kamp dönemi geçirmelerini hedefliyoruz.’’ dedi. 
  BİN  250 KAMPÇI MİSAFİR EDİLDİ 
  15 Nisan’da ihalesi yapılan ve yaklaşık olarak 10 milyon TL’ye mal olacağı düşünülen kampın yenileme çalışmasının kısa sürede tamamlanacağını belirten Yavuz “3 kişilik bungalovlardan oluşan ve içlerinde duş, tuvalet ve  dolaplar bulunan kampta voleybol, basketbol, tenis,  badminton, mini futbol, masa tenisi aktivelerinin yapılabileceği  sahalar ile amfi tiyatronun yanı sıra yüzme havuzu da bulunan Kuşadası Efeler Gençlik Kampı, geçen yıl yaz sezonu sürecinde 11 dönemde bin 250 kampçıyı misafir etmişti. Bu yıl ise, Bakanlığımız ve UNICEF iş birliği ile yürütülen ‘'Sosyal Uyum ve Gençlik Katılımı Projesi' kapsamında 150 olan kampçı sayısını 200’e çıkaracağız” diye konuştu. 


 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Aydın zeytinyağı Kahramanmaraş'ta tanıtılacakÖnceki Haber

Aydın zeytinyağı Kahramanmaraş'ta tanıtı...

Geleceğin yüzücüleri Kuyucak’tan çıkacakSonraki Haber

Geleceğin yüzücüleri Kuyucak’tan çıkacak

Yorum Yazın

NAZENDER’de Halil Şener dönemi
İYİ Parti kadınların yanında
Alp’ler sertifikalarını Başkan Özcan’ın elinden aldı
Efeler’de sivrisineklerle yoğun mücadele ediliyor
Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 
Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldi

Başka haber bulunmuyor!