Egem Platformu’ndan Mansur Yavaş’a ziyaret 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Egem Platformu’ndan Mansur Yavaş’a ziyaret 
Egem Platformu başkanlarından oluşan heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarı diledi.  

Ankara'da faaliyet gösteren Ege illerinin dernek ve vakıflarının birleşmesiyle kurulan Egem Platformu, başkanlar ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette dönem başkanı Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Halil Apaydın başkanlığında çok sayıda başkan ve yönetim kurulu üyesi hazır bulundu. Mansur Yavaş’a görevinde başarılar dileyen Halil Apaydın, platform hakkında bilgi verdi. 
  İŞ BİRLİĞİ MESAJI VERDİLER 
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yeni görevinde başarı ve hayırlı olsun dileklerini ileten Egem Platformu eş başkanları, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nce düzenlenecek her türlü sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyette, Ege illerinin tanıtımı noktasında üzerilerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını, bu doğrultuda Başkan Yavaş'la ve Büyükşehir Belediyesi'yle omuz omuza çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiler.
  BELEDİYENİN FAALİYETLERİNE KATILACAK 
  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Egem Platformu'na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Yavaş, kültürlerin tanıtımı noktasında sivil toplum örgütlerine olduğu kadar belediyelere de görevler düştüğünü belirterek, “Böylesi çalışmalar turizme de büyük katkılar sağlayacaktır. Bu doğrultuda gelecekte Büyükşehir Belediyesi bünyesinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz sosyo-kültürel faaliyetler var. Bu faaliyetlere Egem Platformu'nun da dahil olmasından ve Büyükşehir Belediyesi olarak Egem Platformu'yla iş birliği içinde olmaktan memnuniyet duyarız” dedi. 

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Kuyucak HEM’den Suriyelilere Türkçe Kursu Önceki Haber

Kuyucak HEM’den Suriyelilere Türkçe Kurs...

Parke Üretim Tesisi girişine kantar kuruldu Sonraki Haber

Parke Üretim Tesisi girişine kantar kuru...

Yorum Yazın

NAZENDER’de Halil Şener dönemi
İYİ Parti kadınların yanında
Alp’ler sertifikalarını Başkan Özcan’ın elinden aldı
Efeler’de sivrisineklerle yoğun mücadele ediliyor
Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 
Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldi

Başka haber bulunmuyor!