ÖRKOOP

Elektrikçilerin kargoları indirimli taşınacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Elektrikçilerin kargoları indirimli taşınacak
Nazilli Elektrikçiler Odası ile MNG Kargo arasında imzalanan protokol çerçevesinde, oda üyelerinin kargoları indirimli taşınacak.
AKGÜL OFSET

Nazilli Elektrikçiler Odası, üyelerinin girdi maliyetlerini düşürmek için yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Oda üyeleri bu anlaşma sayesinde kargolarını 10 kat daha ucuza taşıtacak. Protokol imza törenine Nazilli Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Akyol, Oda Sekreteri Teoman Kılıç, MNG Kargo Nazilli Acente Sahibi İsmail Bilir ve basın mensupları katıldı.

“İNANILMAZ İNDİRİMLER UYGULAYACAĞIZ”

Nazilli Ticaret Odası, Nazilli Ticaret Borsası’nın ardından Nazilli Elektrikçiler Odasıyla da anlaşma yapmanın şirket olarak mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren MNG Kargo Nazilli Şube Sahibi İsmail Bilir, “Nazilli Ticaret Borsasının ardından Nazilli Elektrikçiler Odası üyelerine de inanılmaz indirimler uygulayacağız. Herhangi bir taahhüt olmaksızın tüm gelen–giden kargoları için tüm dosya, paket, koli gönderimleri ve tabi ki herkesin beklediği tonajlı gönderimler için muhteşem bir indirim sunuyoruz. Fiyatlar inanılmaz uygun olup tüm üyelerimizi kapsamaktadır. İlgili fiyatlar tüm üyelerimize otomatik tanımlanacaktır. Tüm oda üyelerine hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

“ÜYELERİMİZİN REKABET GÜCÜNÜ ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Nazilli Elektrikçiler Odası Başkanı Mehmet Akyol ise, “İstanbul ve diğer illerdeki büyük firmalarla rekabet gücüne sahip olabilmemiz ve müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet verebilmemiz için en önemli maliyetler arasında yer alan kargo ücretlerini girişimlerimiz sonucu yapılan protokolle çok büyük ölçüde düşürmeyi başardık. Kargo ücretlerinin yanı sıra akaryakıt, sağlık, yabacı dil eğitimi ve diğer maliyetler konusunda da protokoller yaparak üyelerimizin rekabet gücünü artırmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Anahtar Kelimeler:
Genç ressamlar yetenekleriyle büyülediÖnceki Haber

Genç ressamlar yetenekleriyle büyüledi

Nazilli’de Ramazan ayı etkinlikleri göz dolduruyorSonraki Haber

Nazilli’de Ramazan ayı etkinlikleri göz...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!