ÖRKOOP

Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi’nin düzenlediği Anıtkabir ziyaretine 48 üye katıldı. Nazillili Emekliler Derneğin Ankara’daki genel merkezine giderek yöneticilerle istişare yaptılar.
AKGÜL OFSET

Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi Anıtkabir gezisi düzenledi. Nazilli Belediyesi’nin tahsis ettiği araçla geziye katılmak için başvuru yapan 48 dernek üyesi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ata’nın huzuruna çıktı. Geziye katılan üyeler Anıtkabir ziyaretinin ardında derneğin Tandoğan semtinde bulunan Türkiye Emekliler Derneği Genel Merkezi’ne giderek dernek başkanı Kazım Ergün ve yönetim kurulu üyeleri Gazi Aykırı ve Ömer Kurnaz ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. 

ÜYELERİ DERNEĞE DAVET ETTİ 

Genel Başkan Kazım Ergün, derneğin hali hazırda bir milyon üyesi bulunduğunu belirterek, emeklilerle ilgili kararların verilmesinde daha çok söz sahibi olabilmeleri için tüm emeklileri derneğe üye olmaya davet etti. Nazilli Şubesi Başkanı Faruk Baştepe ise üyelerin talepleri doğrultusunda, Nazilli Belediyesi tarafından araç tahsisi devam ettiği sürece, gezi organizasyonlarının süreceğini söyledi. Üyelere de seslenen Baştepe “Biz organizasyonları haber vermek için üyelerimize mesaj gönderiyoruz ama telefon numaraları değişmiş olabiliyor veya mesaj bir sebepten ulaşmayabiliyor. O nedenle isteklilerin derneğe bizzat başvuru yapmaları gerekiyor” dedi. 
 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor Önceki Haber

Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 

Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”Sonraki Haber

Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!