Emekliler derneği yaşlı ve hasta ziyaretlerini sürdürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emekliler derneği yaşlı ve hasta ziyaretlerini sürdürüyor
Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Faruk Baştepe ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe genelinde yaşlı ve hasta ziyaretlerini sürdürüyor  

Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi, genel merkezin çağrısı doğrultusunda ilçe genelinde yaşlı ve hastaları ziyaret ediyor. Dernek Başkanı Faruk Baştepe, son olarak yönetim kurulu üyeleri Cihan Toka, Mesut Uğurlu ve  Orhan Oruç ile birlikte üç ziyaret gerçekleştirdi. İlk ziyaret Altıntaş Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde yaşayan 90 yaşındaki Ahmet Şükrü Erkurt’a yapıldı. Ziyarette ev sahibi Erkurt’un oğlu ve dernek üyesi olan Serdar Erkurt da hazır bulundu. 
  ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER 
  Konuklarını eşiyle birlikte karşılayan Ahmet Şükrü Erkurt, derneğin çok güzel çalışmalar yaptığını belirterek ziyaret için teşekkür etti. Erkurt, “Yaşlıları ziyaret etmek gerçekten önemli. Çok şükür yaşımıza rağmen iyiyiz. Kendimize bakabiliyoruz” dedi. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından heyet  Şirinevler Mahallesi 267 Sokak’ta yaşayan Hüseyin Özkara’yı ziyaret etti. Felç nedeniyle yatağa bağlı yaşayan 70 yaşındaki Özkara rahatsızlığı nedeniyle konuşmasa da, ailesi  ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. 
  ŞEKER VE KOLONYA HEDİYE ETTİLER 
  Baştepe ve beraberindekiler son olarak aynı mahallede yaşayan dernek üyesi 90 yaşındaki Ali İşcan’ın evine gitti. İşcan’a şeker ve kolonya takdim eden Faruk Baştepe, kendilerinden herhangi bir talebi olup olmadığını sordu. Talebi olmadığını ifade eden İşcan, ziyaret için teşekkür etti. 


 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Emlakçılar 2020’yi bekliyorÖnceki Haber

Emlakçılar 2020’yi bekliyor

Kendini iple asarak yaşamına son verdiSonraki Haber

Kendini iple asarak yaşamına son verdi

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!