Emekliler derneği yaşlı ve hasta ziyaretlerini sürdürüyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emekliler derneği yaşlı ve hasta ziyaretlerini sürdürüyor
Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Faruk Baştepe ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe genelinde yaşlı ve hasta ziyaretlerini sürdürüyor  

Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi, genel merkezin çağrısı doğrultusunda ilçe genelinde yaşlı ve hastaları ziyaret ediyor. Dernek Başkanı Faruk Baştepe, son olarak yönetim kurulu üyeleri Cihan Toka, Mesut Uğurlu ve  Orhan Oruç ile birlikte üç ziyaret gerçekleştirdi. İlk ziyaret Altıntaş Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde yaşayan 90 yaşındaki Ahmet Şükrü Erkurt’a yapıldı. Ziyarette ev sahibi Erkurt’un oğlu ve dernek üyesi olan Serdar Erkurt da hazır bulundu. 
  ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR ETTİLER 
  Konuklarını eşiyle birlikte karşılayan Ahmet Şükrü Erkurt, derneğin çok güzel çalışmalar yaptığını belirterek ziyaret için teşekkür etti. Erkurt, “Yaşlıları ziyaret etmek gerçekten önemli. Çok şükür yaşımıza rağmen iyiyiz. Kendimize bakabiliyoruz” dedi. Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından heyet  Şirinevler Mahallesi 267 Sokak’ta yaşayan Hüseyin Özkara’yı ziyaret etti. Felç nedeniyle yatağa bağlı yaşayan 70 yaşındaki Özkara rahatsızlığı nedeniyle konuşmasa da, ailesi  ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. 
  ŞEKER VE KOLONYA HEDİYE ETTİLER 
  Baştepe ve beraberindekiler son olarak aynı mahallede yaşayan dernek üyesi 90 yaşındaki Ali İşcan’ın evine gitti. İşcan’a şeker ve kolonya takdim eden Faruk Baştepe, kendilerinden herhangi bir talebi olup olmadığını sordu. Talebi olmadığını ifade eden İşcan, ziyaret için teşekkür etti. 


 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Emlakçılar 2020’yi bekliyorÖnceki Haber

Emlakçılar 2020’yi bekliyor

Kendini iple asarak yaşamına son verdiSonraki Haber

Kendini iple asarak yaşamına son verdi

Yorum Yazın

NAZENDER’de Halil Şener dönemi
İYİ Parti kadınların yanında
Alp’ler sertifikalarını Başkan Özcan’ın elinden aldı
Efeler’de sivrisineklerle yoğun mücadele ediliyor
Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 
Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldi

Başka haber bulunmuyor!