Gelinlerin yeni gözdesi conakers ayakkabı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Gelinlerin yeni gözdesi conakers ayakkabı
Yumuşak tabanı ve platform topuğuyla rahatlık sağlamasının yanı sıra şık tasarımıyla da her zevke hitap eden conakers gelin ayakkabıları, son yılların yükselen trendi haline geldi.

Son yıllarda gelinler klasik gelin ayakkabılarının yerine daha rahat modelleri tercih ediyor. Düğün günlerinde saatlerce ayakta kalan gelinler düz tabanıyla rahatlık sağlayan conakers ayakkabılara yöneldi. Rahatlığının yanı sıra şık tasarımıyla da gelinliklerle uyum sağlayan conakers gelin ayakkabıları, topuklu klasik gelin ayakkabılarından daha çok satılıyor. 

YENİ NESİL RAHATLIK ARIYOR 

Buğlem Ayakkabı Mağazası’nın sahibi Mustafa Yılmaz, ilk kez geçen yıl denemek amacıyla aldıkları conakers gelin ayakkabılarının gelin adayları tarafından çok tutulduğunu söyledi. İzmir’den getirttiği ilk partide yedi sekiz farklı model alan Yılmaz, “Özellikle yeni nesil gelinler düz ve rahat olduğu için conakers ayakkabı tercih ediyorlar. Sade modellerin yanı sıra dantelli, işlemeli, incili modeller de var. Sadece beyaz değil, krem rengi ve pudra renkleri de mevcut” dedi. Conakers gelin ayakkabılarının fiyatları 100-200 lira arasında değişiyor. 

YÜKSEK TABANLI VE RAHAT 

Birol Kundura’nın sahibi Erkan Demirdal ise conakers ayakkabıların düz taban olmasının yanı sıra 6-7 santim topuklu modellerinin de bulunduğunu belirterek, “Ayak ön tarafa eğilmediği için ağrı olmuyor. Bazı gelinler ise klasik ayakkabı alıp yanında yorulduğu zaman giymek için düz taban da alıyor. Bazıları daha sonra da giyebilmek için sade modelleri alıyor. Bazıları ise gelinliğine uygun olarak küpürlü veya taşlı modelleri tercih ediyor. Klasik gelin ayakkabılarıyla arasında çok fazla fark yok. Sadeler 140 lira, diğerleri ise 150-170 arasında değişiyor” diye konuştu.

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Anahtar Kelimeler:
Kuaförlerden 'paket uygulama' isyanıÖnceki Haber

Kuaförlerden 'paket uygulama' isyanı

PTT'den Kuşadası Belediyesine yüzde 30 indirimSonraki Haber

PTT'den Kuşadası Belediyesine yüzde 30 i...

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!