ÖRKOOP

Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "dünyanın etrafını tekne ile dolaşan 4’üncü Türk denizci" unvanına sahip Erkan Gürsoy ile buluştu.  
AKGÜL OFSET

Başkan Ömer Günel, kendi imkanları ile alüminyumdan imal ettiği “Altan Girl” adlı teknesi ile Setur Marina’da konaklayan Gürsoy’u ziyaret ederek birlikte kahvaltı yaptı. “Dünyayı tekneyle dolaşan 4’üncü Türk denizci” ve denizcilerin “zor geçit” olarak tanımladıkları “Kuzey Batı Geçidi’ni tek başına geçen en yaşlı denizci” olarak bilinen 72 yaşındaki Erkan Gürsoy’un son durağı Kuşadası oldu. 
  YAŞLI DENİZCİYE EGE USULÜ KAHVALTI
   Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Setur Marina’da konaklayan Gürsoy’u ziyaret etti. Uzun yıllar Kanada’da yaşayan ve teknik bir okulda öğretmenlik yaptığı sırada 122'nin üzerinde tekne inşa eden Gürsoy ile birlikte boyoz eşliğinde kahvaltı yapan Başkan Ömer Günel, böylesine kıymetli bir kişiyi Kuşadası’nda görmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Gürsoy’a Kuşadası’nın park ve bahçelerinden toplanan zeytinlerden üretilen zeytinyağlı ürünler hediye eden Başkan Ömer Günel, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selamlarını ve incir hediyesini de iletti. Başkan Ömer Günel, daha sonra Gürsoy tarafından imal edilen Altan Girl adlı tekneyi gezerek bilgi aldı. 
  GÜNEL'E İLTİFAT YAĞDIRDI 
  Başkan Ömer Günel’in ziyaretinin kendisini çok memnun ettiğini ifade eden Erkan Gürsoy ise, “Sayın Başkanımıza nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir jest oldu. Takip edebildiğim kadarıyla kendisi genç, dinamik ve vizyon sahibi bir başkan” dedi. Kuşadası Setur Marina’nın gördüğü en güzel marinalardan birisi olduğunu söyleyen Gürsoy, Setur Marina Genel Müdürü Can Polat’a böylesine güzel bir buluşmayı organize ettiği için teşekkür ederek Kuşadası’na tekrar gelmek istediğini ifade etti. 

 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldiÖnceki Haber

Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği habe...

Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildiSonraki Haber

Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!