ÖRKOOP

Hiç kullanmadan bozuk çıktı, mağazanın cevabı şok etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Hiç kullanmadan bozuk çıktı, mağazanın cevabı şok etti
Aydın’ın Nazilli ilçesinde yeni aldığı cep telefonu hiç kullanmadan arızalı çıkan Ramazan Kurt, elektronik mağazasının, ‘Servise göndereceğiz’ cevabıyla ne yapacağını şaşırdı. Mağazadan telefonun yenisini isteyen Kurt, çıkacak sonuca göre gerekirse olayı mahkemeye taşıyacak. 
AKGÜL OFSET

Nazilli'de şaşkınlık veren olay, Altıntaş Mahallesindeki Türkiye çapında mağazaları bulunan zincir elektronik mağazasında yaşandı. Nazilli’de inşaat işiyle uğraşan iş adamı Ali Kurt’un kendisi gibi iş adamı oğlu Ramazan Kurt, eşine sürpriz yapmak için bir akıllı cep telefonu aldı. Akşam hat takıldığında telefonun çalışmadığı görüldü. Bunun üzerine Kurt, ertesi gün açılış saati olan 10.00’da mağazaya gitti. Mağaza yetkileri de telefonu çalıştıramayınca, “Telefona versiyon atılacak” diyerek 2 saat sonra Kurt’un mağazaya gelmesini istedi. 2 saat sonra tekrar mağazaya giden Ramazan Kurt, sorunun çözülemediği ve telefonun servise gönderileceği cevabını aldı. Telefonu hiç kullanmadığını söyleyen Kurt’un avukatı aracığıyla telefon servise gönderildi. Kurt, servisten değişim cevabı gelmezse değişim için mahkemeye başvuracaklarını kaydetti.
  “PSİKOLOJİZİMİZİ BOZDULAR”
  Kendilerine ayıplı mal satıldığını iddia eden iş adamı Ramazan Kurt, böyle büyük bir markadan böyle cevap aldıkları için şaşkın olduklarını ifade ederek, “Türkiye çapında bir mağaza ve güvenilir diye buradan aldık. Akşam telefonu alarak eve gittik. Evde telefon açılınca çalışmayınca kutusuna koyup, sabah mağaza açılır açılmaz mağazaya getirdik. Mağazadan da cihazı servise gönderelim cevabını alınca şok oldum. 15-20 gün sürer dediler. Hem ayıplı mal satıyorlar, hem de değiştirmiyorlar. Biz de telefonu alarak mağaza hakkında şikayetçi olmaya karar verdik. Bu kadar büyük bir zincir mağazanın küçük işlerle uğraşması bizi çok şaşırttı. Sattıkları mallarının arkasında durmuyorlar. Psikolojimizi bozdular. Biz sıfır aldığımız bir cihazı hiç kullanmadan 12 saat içinde geri götürdük, servis dediler asla kabul etmeyiz” dedi.


 

Kaynak:ADEM ADLIM

OZ-VET Veterinerlik dualarla açıldıÖnceki Haber

OZ-VET Veterinerlik dualarla açıldı

Nazilli’de gencer bereketi Sonraki Haber

Nazilli’de gencer bereketi 

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!