İmam hatip liselerini tanıtıp destek istediler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İmam hatip liselerini tanıtıp destek istediler
Nazilli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, ilçedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Rehberlik öğretmenlerine yönelik olarak imam hatip liselerini tanıtıcı seminer düzenlendi. Seminere katılan öğretmenlerden kayıt döneminde bilgi almak isteyen öğrenci ve velilere, imam hatipler hakkında bilgi vermeleri konusunda destek istendi.

Nazilli Yeşil Mahalle’de bulunan İmam Hatip Anadolu Lisesi’nde, ilçede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Rehberlik öğretmenlerine, okul hakkında bilgilendirme gerçekleştirildi. Toplantıya Nazilli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Gediz, Okul Müdürü Alperen Kılıç ve Nazilli’de görev yapan 80’e yakın Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Rehberlik öğretmenleri katıldı. İlk olarak Nazilli imam Hatip Anadolu Lisesi Müdürü Alperen Kılıç, okulun fiziki yapısı ile okulda verilen eğitimleri aktardı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Gediz de mezunu olduğu imam hatiplerin ve meslek liselerinin öneminden bahsetti.

GEDİZ, DESTEK İSTEDİ

İmam hatip liselerinin tanıtımı amacıyla toplantıyı gerçekleştirdiklerini dile getiren Gediz, “Toplantıya okullarımızdaki Rehberlik Bölümü ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri katıldı. Okul Müdürümüz Alperen Kılıç, okulu tanıtıcı güzel bir bilgilendirme yaptı. Öğretmenlerimizden de tercih döneminde imam hatip okulları hakkında bilgi istediğinde bilgilendirme yapılması istendi. Öğretmenlerimiz aydınlatıldı. Kendilerinden de bu konuda destek ve yardımcı olmalarını istedik” şeklinde konuştu.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Kuyucaklı güreşçiler vizeyi kaptıÖnceki Haber

Kuyucaklı güreşçiler vizeyi kaptı

Nazilli'de kadınlara mikro kredi desteğiSonraki Haber

Nazilli'de kadınlara mikro kredi desteği

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!