ÖRKOOP

İNG Müdürü Şıralı, emeklilere kampanyalarını anlattı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İNG Müdürü Şıralı, emeklilere kampanyalarını anlattı
ING Bank Nazilli Şubesi Müdürü Banu Tekin Şıralı, Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi’ni ziyaret ederek bankanın emekliler için hazırladığı kampanyalar hakkında bilgi verdi.
AKGÜL OFSET

ING Bank Nazilli Şubesi Müdürü Banu Tekin Şıralı bankanın emekliler için hazırladığı kampanyalar hakkında bilgi vermek üzere Türkiye Emekliler Derneği Nazilli Şubesi’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Faruk Baştepe ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Banu Tekin Şıralı, emekli maaşını en az üç yıllığına bankaya taşıyanlara tanınan imkanları anlattı. Şıralı maaşını İNG Bank’a taşıyan emeklilere maaşının miktarına göre 450 liradan 900 liraya kadar, iki kez otomatik fatura ödeme talimatı verenlere +250 lira, emekli arkadaşını getiren üyelere ise +150 lira promosyon, İNG Mobil kullanımına ise +50 lira promosyon verileceğini açıkladı. 

ÜÇ YIL KOŞULU VAR 

Şıralı, kampanyadan yararlanmak için aranılan koşulları ise şu cümlelerle ifade etti: "Nakit promosyon tutarı talimat verilen iki faturanın vadesiz TL hesabından otomatik olarak ödenmesinden sonra ve talimat iptal edilmezse verilecek. +250 lira nakit promosyon emekli maaşının üç yıl boyunca İNG’den alınması için taahhüt verilmesi koşuluyla 450 liraya varan nakit promosyon ödenmesi sonrasında şartların sağlanması durumunda kazanılacak. Kampanya 30 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Arkadaşını getir kampanyasında en fazla beş emekli yönlendirmesi için toplam 750 lira verilecek. +50 liralık nakit hediye nakit promosyon ödemesini takip eden ayın ilk haftasında yapılacak." 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
“Gazeteler kapanma tehlikesi yaşıyor”Önceki Haber

“Gazeteler kapanma tehlikesi yaşıyor”

Pınarbaşı sakinleri tozdan kurtuluyorSonraki Haber

Pınarbaşı sakinleri tozdan kurtuluyor

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!