İstanbul zaferine tanıklık eden Özcan’a coşkulu karşılama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İstanbul zaferine tanıklık eden Özcan’a coşkulu karşılama
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde beraberindeki heyetle çalışma yürütmesinin ardından ilçeye döndü. Belediye binası önünde coşkuyla karşılanan Özcan, tebrikleri kabul etti.

Özcan'ın yanı sıra beraberindeki Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, Meclis Başkan Vekili Soner Yelkovan ile İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, ilçeye dönüş yaptı. Sabah saatlerinde uçakla İzmir’e, oradan da karayoluyla Nazilli’ye gelen Özcan ve beraberindekileri, İYİ Parti ve CHP’liler karşıladı. Başkan Özcan, tebrikleri kabul etmesinin ardından makamına çıkarak seçim çalışmalarını anlattı.

"İSTANBUL'UN EN ZOR BÖLGESİNDE GÖREV ALDIK"

İstanbul’un en zor bölgesinde görev aldıklarını dile getiren Özcan, "Biz buradan hazırlıklıydık, antrenmanlıydık. CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim daha önceden gittiği için sahayı yumuşatmış, biz hazır bir saha bulduk. Başkan yardımcımız, başkan vekilimiz ve ilçe başkanlarımızla Sultanbeyli’nin altını üstüne getirdik. Vatandaşlarla temas sağladık. Güzel bir seçim çalışmasıydı, verimliydi. Genel Başkanlarımızı karşıladık. Ekrem İmamoğlu’nun mitingine katıldık. Seçim çalışmalarının merkezindeydik. Biz bu seçimden çok büyük kazanımlar elde ettik. Nazilli için büyük kazanımlar çıkardık” dedi.

“GÜZEL BİR SEÇİMDİ”

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ise, “Güzel bir seçimdi, temas iyiydi. Çok sayıda diğer il ve ilçelerden gelen partililer vardı. Biz de elimizden geleni yaptık. Yapılan haksızlığı içimize sindiremedik. Buradaki Millet İttifakı'nı İstanbul’da temsil ettik” diye konuştu.

“ARTIK GÜZEL GÜNLER VAR”

Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu da, memnuniyetini dile getirerek, “İki olaydan dolayı çok mutluyuz. Birincisi Millet İttifakı olarak Nazilli’de ne kadar doğru bir kadronun içinde olduğumuzu bir defa daha gördük. Burada Başkan, Başkan Yardımcımızla, ilçe başkanlarımızla gurur duyduk. İstanbul’da gerçekten Genel merkez bazında, mitinglerde hep önde rol aldık. Kürşat Başkanım orada Nazilli’yi çok güzel bir şekilde temsil etti. Ekrem İmamoğlu’nun samimiyeti ve kucak açması bizleri çok mutlu etti. Ama şunu gördük artık Türkiye kazanmaya başladı. Millet İttifakı doğru bir yolda. Hep beraber böyle olduğumuz sürece önümüzde çok daha güzel günler gelecek. Bundan sonra Türkiye’nin önü açık. Artık güzel günler var” şeklinde konuştu.

“ZOR BİR SAHAYDI”

Günde 3 saat uykuyla çalıştıklarını aktaran Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan, şunları kaydetti: “Kürşat Başkanımıza görev verildiği andan itibaren hepimiz motive olduk. Zor bir sahaydı. Bu yüzden başkanımızı yalnız bırakmak istemedik. Serkan başkanımızın orada oluşturduğu bir ortam vardı. Yorulduk ama değdi. Günde 3 saatlik uykuyla çalıştık. Oradaki arkadaşlarımıza elimizden geldiğince destek olduk. Bu bayrağı bırakmadan Türkiye'mizi daha iyi yerlere taşımak hepimizin görevi.”

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Nazilli Belediyespor yetenek avında Önceki Haber

Nazilli Belediyespor yetenek avında 

Beş ilçede konutların değeri arttıSonraki Haber

Beş ilçede konutların değeri arttı

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!