ÖRKOOP

İYİ Parti’den Ziraat Odası'na ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İYİ Parti’den Ziraat Odası'na ziyaret
İYİ Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, Nazilli Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette üreticilerin sorunları ve bunların çözümüne yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.
AKGÜL OFSET

Nazilli İYİ Parti İlçe Teşkilatı, sivil toplum kuruluşu ve meslek odası ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural ve Yönetim Kurulu üyeleri, Nazilli Ziraat Odası'na ziyaret gerçekleştirdi. Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü ve Meclis Başkanı Mesut Yörükoğlu İYİ Parti heyetini karşılarken, çiftçilerin ve üreticilerin sorunları ile talepleri konuşuldu. 

“ÇİFTÇİMİZ HEP İYİ OLSUN”

Ziyaretin çok iyi ve olumlu geçtiğini ifade eden İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, kendisinin de çiftçi bir babanın oğlu olduğunu söyleyip sorunları çok iyi bildiğini belirtti. Kural, “Bizim derdimiz İYİ Parti olarak çiftçimiz hep iyi olsun, ürünleri iyi olsun, güzel para kazansın. Benim için en iyi danışmanlar oda başkalarıdır, yönetim kurulu üyeleridir. Biz de o amaçla sizlerin sorunlarını dinlemeye, gücümüzün yettiği kadar da derman olmaya çalışacağız. STK ziyaretlerimiz devam edecek” dedi. 

İZGÜ’DEN İYİ PARTİ'LİLERE TEŞEKKÜR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İzgü ise, “Bu sene sezonumuzun iyi geçmesi, hepimizi sevindiren bir olay. İncirin, pamuğun kaliteli ve zamanında olması, zamanında gelişmesi yüzümüzü güldürecek. İnşallah bol kazançlı bir sezon diliyoruz. Nazik ziyaretiniz için çok teşekkürler” ifadelerini kullandı. 
 

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Okur, Denizli Vali Yardımcısı olduÖnceki Haber

Okur, Denizli Vali Yardımcısı oldu

Nazilli’nin 82 yıldır değişmeyen lezzeti Sonraki Haber

Nazilli’nin 82 yıldır değişmeyen lezzeti...

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!