ÖRKOOP

İYİ Parti’li Kural iddiaları yalanladı 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İYİ Parti’li Kural iddiaları yalanladı 
İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, bir haber sitesinde çıkan CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim’le aralarının bozulduğuna dair iddiaları yalanladı.  
AKGÜL OFSET

Bir haber sitesinde çıkan ‘Aralarına kara kedi girdi’ başlıklı haberde İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ve CHP İlçe Başkanı Serkan Sevim’in aralarının bozulduğu iddia edilmişti. İddialara ilişkin ilk açıklama Durmuş Kural'dan geldi. Durmuş Kural açıklamasında, “Genel Başkanlar nezdinde 24 Haziran 2018 genel seçimleriyle başlayan Millet İttifakı birlik beraberliği 31 Mart yerel seçimlerinde devam edip en son 23 Haziran İstanbul seçimlerinde başarılı bir ittifak olduğunu göstermiştir. 31 Mart yerel seçimlerinde Nazilli’de Cumhuriyet Halk Partisi ile kurduğumuz ittifakın meyvesi belediye başkanlığı ile taçlandırılmış olup bundan sonraki dönemlerde de birlik ve beraberliğimiz çok daha güçlü devam edecektir” sözleriyle iddiaları yalanladı. 
  “BAŞARIMIZA GÖLGE DÜŞÜRMEK İSTİYORLAR”
  Söz konusu haberlerin ittifakın başarısına gölge düşürmek amacıyla yapıldığını savunan Durmuş Kural, “CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile aramızda herhangi bir sorun olmadığı gibi Nazilli’de almış olduğumuz başarı iki partinin de ilçe başkanlıkları ve yöneticilerinin göstermiş olduğu özveri, birlik, beraberlik ve çalışma uyumunun kanıtıdır. Bundan sonraki süreçte de Nazilli için Millet İttifakı’nın başkanları olarak daha güçlü başarılar elde etmek tek yumruk olup Nazilli’nin kalkınması için el ele, kol kola vererek çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 


 

Kaynak:ADEM ADLIM

Amatörce başladılar, kendi markalarını oluşturdular   Önceki Haber

Amatörce başladılar, kendi markalarını o...

Kuyucaklı çiftçiler sürek avı yaptıSonraki Haber

Kuyucaklı çiftçiler sürek avı yaptı

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!