ÖRKOOP

İYİ Partililerden, gazilere ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İYİ Partililerden, gazilere ziyaret
İYİ Parti Nazilli İlçe Teşkilatı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi’ne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret için İYİ Partililere teşekkür eden gaziler, ziyaretçileriyle karşılıklı sohbet etme imkanı da buldu. 
AKGÜL OFSET

İYİ Parti Nazilli İlçe teşkilatı, hem 24 Haziran 2018 genel seçimleri ve 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi ve sonrasında olduğu gibi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 24 Haziran 2018 genel seçimlerinin ardından  25 Haziran 2018'de teşekkür ziyareti gerçekleştirip dikkat çeken Nazilli İlçe Teşkilatı, şimdi de sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine başladı. 
İlk teşekkür ziyaretini Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi'ne gerçekleştiren İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural ve yönetimini Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hasan Karataş karşıladı. 
“ŞEHİTLİĞİ HEDEF, GAZİLİĞİ ŞEREF OLARAK GÖRMEKTİR” 
Resmi kayıtlarda mesleki olarak asker olmaya gerek olmadan kadını erkeği, genci yaşlısı Türk milletinin bu kutsal vazife için hazır olduğunu belirten Durmuş Kural, gazilerin önemini vurgulayarak, “Bu vazifeyi kutsal olarak gören bir milletin, şehitliği hedef, gaziliği şeref olarak görmektedir” dedi.
“HATIRLANMAK ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getiren Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hasan Karataş, “İlçe başkanı ve güçlü ekibine başarılar diliyorum. Hatırlanmak çok güzel bir duygu, verilen sözlerin tutulması da çok önemli. İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural ve ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 
  İYİ Parti Nazilli İlçe Teşkilatı ve Muharip Gaziler Derneği üyeleri, ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.


 

Kaynak:HABER MERKEZİ

Elektrikli bisikletin karıştığı kazada 2 kişi yaralandıÖnceki Haber

Elektrikli bisikletin karıştığı kazada 2...

British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladıSonraki Haber

British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulla...

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!