ÖRKOOP

Karne hediyelerini Başkan Özcan’dan aldılar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Karne hediyelerini Başkan Özcan’dan aldılar
Nazilli Belediyesi altı çocuğu karne hediyesi olarak bisikletle ödüllendirdi. Belirli kriterlere göre tespit edilen çocuklara bisikletlerini Başkan Özcan, bizzat evlerine giderek teslim etti.   
AKGÜL OFSET

Nazilli Belediyesi ilçe merkezi ve bağlı mahallelerde yaşayan altı çocuğa karne hediyesi olarak bisiklet dağıttı. Belirli kriterlere uyan ve mahalle muhtarlarıyla birlikte tespit edilen ikisi kız altı çocuğa bisikletlerini teslim etmek üzere Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Başkan Yardımcısı Şahsettin Polat, İYİ Parti Nazilli İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Tobal’dan oluşan heyet yola çıktı. Bisikletler çocuklara teslim edilirken mahalle muhtarları da hazır bulundu. İlk olarak Dallıca Mahallesi’ne giden heyet Dallıca İlkokulu’ndan teşekkür belgesiyle mezun olan Şükran Tellioğlu’nun adresine gitti. Bisikletini büyük bir sevinçle alan küçük Şükran, Başkan Özcan’a teşekkür etti. 
  BAŞKAN ÖZCAN’A TEŞEKKÜR ETTİLER 
  Dallıca’nın ardından Yıldıztepe Mahallesi’ne geçildi. Şehit Muhammet Selman Kahya Ortaokulu 7. sınıfı teşekkür belgesiyle bitiren Umutcan Demir’in evine giden heyet bisikletini teslim etti. Heyet daha sonra Yeşil Mahalle’de oturan 15 Temmuz İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Gülay Kunt’un evine gitti. Başkan Özcan’ı ailesiyle birlikte karşılayan küçük kız hediyesini büyük bir sevinçle alarak Başkan Özcan’a teşekkür etti. Heyet daha sonra kırsal Beğerli Mahallesi’ne gitti. Esenköy İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Muhammet Sefa Başaran’ın evine giden Başkan Özcan ve beraberindekiler, Muhammet Sefa ve ailesiyle bir süre sohbet ederek küçük çocuğa bisikletini teslim etti. 
  KÖY KÖY GEZEREK BİSİKLETLERİNİ TESLİM ETTİ
  Başkan Özcan, Muhammet Sefa’ya bisikleti verildiği sırada kendisinin bisikleti olmadığı için ağlamaya başlayan 7 yaşındaki İsmail Apak adlı çocuğa bisiklet sözü verdi. Başkan Özcan’ı karşısında gören Beğerlili bir vatandaş eğimli bir alanda bulunan evini her yağmurda su basmasından şikayet ederek çözüm bulunmasını istedi. Heyet daha sonra Esenköy’e giderek Esenköy İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi  Umut Arı ve Hamidiye Mahallesi’nde yaşayan Nazilli Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Ahmet Atay adlı çocukları da evlerinde ziyaret ederek bisikletlerini teslim etti. 

 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Mursi için Kuyucak’ta cenaze namazı kılındıÖnceki Haber

Mursi için Kuyucak’ta cenaze namazı kılı...

KAFA, YKS’de çıkan matematik sorularını değerlendirdiSonraki Haber

KAFA, YKS’de çıkan matematik sorularını...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!