ÖRKOOP

Kaymakam Can, şampiyon öğrenciyi ağırladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kaymakam Can, şampiyon öğrenciyi ağırladı
Bozdoğan Kaymakamı Adem Can, LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu öğrencisi Mehmet Fuat Karakaya'yı ve yüzde birlik dilime giren dört öğrenciyi ağırladı.  
AKGÜL OFSET

2019 LGS'de toplam 565 kişi tüm soruları doğru cevaplayarak birinciliği paylaşırken, Aydın’dan 5 öğrenci 500 tam puan alarak birinciler arasına girdi. Aydın şampiyonlarından biri de Bozdoğan’ın Yazıkent Mahallesi’nde çıktı. 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Bozdoğan-Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu öğrencisi Mehmet Fuat Karakaya ve okulun yüzde birlik dilime giren diğer 4 öğrencisi, okul müdürü Ayhan Tekin ve aileleriyle birlikte Bozdoğan Kaymakamı Adem Can’ı makamında ziyaret etti. 
  ALTIN HEDİYE ETTİ 
  Kaymakam Can, birinci olan Karakaya ile yüzde birlik dilime giren öğrencileri ve okulun öğretmenlerini sınavdaki başarılarından dolayı tebrik ederek, “Şehir merkezlerindeki okulların küçük yerleşim yerlerindeki okullardan daha kaliteli olduğu yönündeki ön yargı sizin başarınızla ortadan kalkmış oldu. Başarınızdan dolayı tebrik ediyorum ve bundan sonraki eğitim hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum” dedi. Kaymakam Can, sınavda birinci olan Mehmet Fuat Karakaya’ya çeyrek, diğer dört öğrenciye de gram altın hediye etti. 

 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Parke Üretim Tesisi girişine kantar kuruldu Önceki Haber

Parke Üretim Tesisi girişine kantar kuru...

Manavlar yeni binasına kavuştuSonraki Haber

Manavlar yeni binasına kavuştu

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!