ÖRKOOP

Kırmızı Otobüs İngilizce Anaokulu’ndan 1’inci yıl kutlaması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kırmızı Otobüs İngilizce Anaokulu’ndan 1’inci yıl kutlaması
Nazilli’de 1 yıldır 3-6 yaş grubu çocuklara hizmet veren Kırmızı Otobüs İngilizce Anaokulu’nda birinci yıl kutlaması ve yıl sonu partisi düzenlendi. Öğrenciler 1 yazan pastanın öğretmenleriyle birlikte mumlarını söndürürken, İngilizce parçalarla gönüllerince eğlendi.
AKGÜL OFSET

Eğitim sektöründe 25 yıldır önde gelen okullardan olan BEMAR Kariyer ve Biritish Town Dil Okulları, markalarının tecrübesini anaokuluna, ‘Kırmızı Otobüs’ ismiyle aktardı. Kırmızı Otobüs Anaokulu Nazilli Şubesi’nin birinci yıl kutlaması gerçekleştirildi. Aynı zamanda yıl sonu partisinin de yapıldığı kutlamalarda, okulun arka bahçesinde katılımcılar eğlenceli bir gün geçirdi. Etkinlikte başarı dilekleriyle hep birlikte pasta kesildi. Birinci yıl kutlamasına Kırmızı Otobüs İngilizce Anaokulu Kurucusu Belgin Artam, Anaokulu Müdürü Hatice Yurter, öğretmenler ve çalışanlar katıldı.

İNGİLİZCE VE SANATSAL ETKİNLİKLER

İlk yıllarında güzel ve başarılı bir eğitim-öğretim sezonu geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Kırmızı Otobüs İngilizce Anaokulu Kurucusu Belgin Artam, “Birinci yılımız ve yıl sonu kutlama partimizi yaptık. Okulumuzun birinci yılını tamamladık. Bir yıldır öğrencilerimizle hem İngilizce hem de sanatsal anlamda birçok etkinlikler yaptık. Yıl sonu gecemizi yaptık. Bundan sonraki yıl için hazırlıklarımıza şimdiden başladık. Ayrıca öğrencilerimizin kişisel gelişimleri için de bir aktiviteye imza attık. Okulumuz uzman kadrosuyla İngilizce ve sanat ağırlıklı eğitim veren bir anaokulu. Tam gün İngilizce eğitimi, drama, müzik ve görsel sanatlara ağırlık veriyoruz. İngilizce bizim ana başlığımız. Bunun yanında 4-5 yaş öğrencilerimize ikinci bir dil olarak Fransızca eğitimi veriyoruz. Alanlarında uzman, tecrübeli öğretmenlerle çalışıyoruz. Bütün öğretmenlerimizin İngilizce yeteneği var. Okulumuzda herkes alanında uzman olduğu işi yapar. Okulumuzun en büyük özelliği de budur” dedi.

“MARKA YOLUNDA BÜYÜMEKTEYİZ”

Artam, “British Town Dil Okulları’nın devamı olan Anaokulu bölümüdür. British Town 25 yıldır eğitim sektöründe bu işi yapmaktadır. Nazilli şubesi olarak 8 yıldır hizmet vermekteyiz. Kırmızı Otobüs olarak da sürekli açılan şubelerimizle bir marka olma yolunda büyümekteyiz” şeklinde konuştu.

AKTİVİTE DOLU YAZ OKULU

Açılan Yaz Okullarıyla da çocukların dolu dolu bir yaz geçireceğini ifade eden Artam, “Yaz okulumuz 1 Temmuz’da başlayacak, 30 Ağustos’ta sona erecek. Daha çok sanatsal aktiviteler ön planda olacak. Genelde oyun ve aktivitelerle dolu geçecek bir yaz okulu olacak. 3-6 yaş çocuklarımızla tüm İngilizce aktiviteler olarak yüzme, kids zumba, yoga, drama, jimnastik, sanatsal etkinlikler, STEM etkinlikleri, mutfak atölyesi, akıl ve zihin oyunlarıyla dolu dolu bir yaz geçireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Kendini iple asarak yaşamına son verdiÖnceki Haber

Kendini iple asarak yaşamına son verdi

Feci kazada hayatını kaybeden genç sonsuzluğa uğurlandıSonraki Haber

Feci kazada hayatını kaybeden genç sonsu...

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!