ÖRKOOP

Kültür Koleji 4-B sınıfı, mezuniyet sevinci yaşadı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kültür Koleji 4-B sınıfı, mezuniyet sevinci yaşadı
Nazilli Özel Kültür Koleji 4-B sınıfı öğrencileri, Hangar Restoran’da düzenlenen mezuniyet töreninde cüppe giyip kep atarak ilkokulu bitirmenin mutluluğunu yaşadı.
AKGÜL OFSET

Velilerin de katıldığı yemekli mezuniyet töreninde öğrenciler gönüllerince eğlendi. Nazilli Belediyesi Hangar Restoran’da Nazilli Özel Kültür Koleji 4-B sınıfının mezuniyet töreni gerçekleştirildi. Mezuniyet gecesi sınıf öğretmeni Gül Berk’in konuşmasıyla başladı. Ardından öğrenciler halk oyunları, modern dans gösterileri sundu. Daha sonra dans öğretmeni Kübra Bacınoğlu, Latin Dans gösterisi yaptı. Gecenin sonunda gecenin en mutlu ve en hüzünlü öğrencileri keplerini havaya fırlatarak mezuniyet sevinci yaşadı. Son olarak kesilen mezuniyet pastası ile tören sona erdi. Törenin ardından öğrenciler gecenin sonuna kadar gönüllerince eğlendi.

“SİZLERLE GURUR DUYUYORUM”

4-B sınıf öğretmeni Gül Berk, törende yaptığı konuşmada, “Dolu dolu geçen senelerin ardından şimdi veda zamanı. Hepiniz birer pırlantasınız. Her biriniz çok çabaladınız, çok çalıştınız. Vatana millete, hayırlı birer evlat olacağınıza yürekten inanıyorum. Sınıf öğretmeniniz olarak sizlerle gurur duyuyorum. Hiç kopmayacak gönül bağı ile bağlı olduğumuzu biliyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun evlatlarım” ifadelerini kullandı.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Kuyucak Badminton Takımı, başarıya doymuyorÖnceki Haber

Kuyucak Badminton Takımı, başarıya doymu...

Başkan Abak, demokrasi şehitlerini andı Sonraki Haber

Başkan Abak, demokrasi şehitlerini andı 

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!