Kültür Koleji'nden Karma Resim Sergisi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kültür Koleji'nden Karma Resim Sergisi
Nazilli Kültür Koleji ortaokul öğrencilerinin bir yıl boyunca yaptığı çalışmalar, Nazilli Belediye Meydanı'nda açılan Karma Resim Sergisi'nde sergilendi.

Öğrencilerin eserleri katılımcıların beğenisini topladı. Nazilli Özel Kültür Koleji resim öğretmeni Rahşan Aksu Koçak’ın rehberliğinde eserlerini oluşturan öğrenciler, Nazilli Belediye Meydanı'nda sanatseverlerle buluşturma fırsatı yakaladı. Serginin açılışına Nazilli Belediyesi'nin İYİ Parti'li Meclis Üyesi Tuncay Ayas, Nazilli Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Fatih Demir, Nazilli Milli Eğitim Şube Müdürü Latif Akgün, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, okul kurucuları, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürü Latif Akgün’ün açılış konuşmasının ardından açılış kurdelesi kesildi. Sergiyi gezen Akgün ve beraberindekiler, okulun resim öğretmeni Rahşan Aksu Koçak’tan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

“BU FAALİYETLERİN SERGİLENMESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Açılışta konuşan Nazilli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Latif Akgün, “Öğrencilerin Öğretmenimiz Rahşan Aksu Koçak’ın rehberliğinde 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapmış olduğu resim ve el işi faaliyetlerinden oluşan serginin açılışını yapıyoruz. Tabi yapılan bu faaliyetlerin sergilenmesi çok önemli. Çocuklarımızın eserlerinin beğenilmesi ayrı bir heyecan katacaktır. Gelecek yıllar için de çocuklarımızı güdüleyecektir” dedi.

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Nazilli’de bayram hareketliliği başladıÖnceki Haber

Nazilli’de bayram hareketliliği başladı

CHP’li Bülbül, kalker ocağını sorduSonraki Haber

CHP’li Bülbül, kalker ocağını sordu

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!