Manavlar yeni binasına kavuştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Manavlar yeni binasına kavuştu
Nazilli Manavlar Odası, yeni hizmet binasına kavuştu. Altıntaş Mahallesi Dalyan İşhanı’nda bulunan yeni hizmet binasının açılışına Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkanı Ali Karaca da katıldı.

Nazilli Manavlar Odası’nın yeni hizmet binası, Altıntaş Mahallesi 129 Sokak Dalyan Palas İşhanı adresinde açıldı. Açılışa Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Başkan Yardımcısı Mert Öreroğlu, Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Başkanı Ali Karaca, Nazilli Manavlar Odası Başkanı Kemal Cansız, MHP Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, CHP Nazilli İlçe Kadın Kolları yöneticileri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

KURDELEYİ BİRLİKTE KESTİLER

Dua edilmesinin ardından protokol üyelerinin hep birlikte açılış kurdelesini kesmesiyle hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "Oda başkanlarımızı çok iyi çalışıyorlar. Nazilli’de iyi ve güzel şeyler oluyor. Bunlar Türkiye sathına da yayılıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

KATKIDA BULUNANLARA TEŞEKKÜR

Federasyon başkanı Ali Karaca ise, “Belediye Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Bizi yalnız bırakmayarak esnaf dostu olduğunu gösterdi. Bizim şiarımız, ‘Kapını, evini, sofranı aç.’ Teşkilatımızı eve kavuşturan Kemal Başkan'a teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Kemal Cansız da başta Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahattin Çetindoğan olmak üzere hizmet binasının açılmasında katkısı olan ve açılışa katılan herkese teşekkür etti.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Kaymakam Can, şampiyon öğrenciyi ağırladıÖnceki Haber

Kaymakam Can, şampiyon öğrenciyi ağırlad...

Süper Futbol Okulu BursasporSonraki Haber

Süper Futbol Okulu Bursaspor

Yorum Yazın

NAZENDER’de Halil Şener dönemi
İYİ Parti kadınların yanında
Alp’ler sertifikalarını Başkan Özcan’ın elinden aldı
Efeler’de sivrisineklerle yoğun mücadele ediliyor
Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 
Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldi

Başka haber bulunmuyor!