MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti’ye geçen partililere yaptığı ‘Yuvaya dönün’ çağrısı üzerine Nazilli’deki ülkücüleri partiye davet eden İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz’ın davetine karşı açıklama yapan İYİ Parti İlçe başkanı Kural’ı eleştiren Eski MHP ilçe başkanı Zafer Keskin, Kural’a ‘Çakma ülkücü’ imasında bulundu.

Nazilli MHP ilçe Başkanı Cümeyt Korkmaz’ın Bahçeli’nin açıklamaları sonrası Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan başta olmak üzere İYİ Parti’ye geçen ülkücüleri MHP’ye davet etmesinin ardından MHP’den kopmalar olacağı yönünde açıklama yapan Durmuş Kural’a bir eleştiri de MHP’nin eski İlçe Başkanı Zafer Keskin’den geldi.
Kural’ın açıklamasını şaşkınlıkla izlediğini ifade eden keskin bu açıklamanın, CHP çatısı altına sinmiş bir partinin ilçe başkanının çırpınışları olarak değerlendirirken Kural’a ‘çakma ülkücü’ imasında bulunarak “Genel başkanımız ve ilçe başkanımızın yaptığı çağrıyı üzerine alınmasın, bizim çağrımız gerçek ülkücüleredir” dedi.
“DURMUŞ KURAL’IN BU DAVETİ ÜZERİNE ALINMASI BENİ ŞAŞIRTTI!”
 İYİ Parti’deki birçok Ülkücünün CHP ve HDP ile aynı çukurda yer almasından rahatsızlık duyduklarını ve bunu dile getirdiklerini açıklayan Keskin ‘Yuvaya dönün’ çağrısını yineleyerek; “Durmuş Kural hiç merak etmesin ki biz MHP olarak gerek İYİ Parti’den yuvaya dönecek, Ülküdaşlarımıza kapımızı açmaya hazırız. Beni en çok şaşırtan olay ise Durmuş Kural’ın bu çağrıyı kendi üzerine alınmış olmasıdır. Kural hiç heyecanlanmasın bizim çağrımız gerçek ülkücülere yöneliktir” dedi.
“SİYASET HAYATIM BOYUNCA KURAL’I MHP’DE HİÇ GÖRMEDİM”
Kendisinin 12 yaşından beri Ülkü Ocaklarında yetiştiğini ve MHP çatısı altında aktif siyaset yaptığını hatırlatan Keskin; “Ben Kural’ı ne Ülkü Ocaklarında ne de MHP teşkilatı içerisinde herhangi bir faaliyette görmedim. Nazilli’deki bütün dostlarımız bilmelidir ki asıl kabus dolu günler MHP’yi değil, kirli ittifak yapan partileri ve onların teşkilatlarını beklemektedir. Nazilli’de Belediye’yi İYİ Parti mi yoksa CHP mi yönetiyor. Söylentilerinin ayyuka çıktığı şu günlerde halkımızın gönlü rahat olsun biz Ülkücüler olarak ne kimseden buyruk alırız, ne de uzaktan kumanda ile yönetiliriz. Korkunun ecele faydası yok sayın Kural Ülkücüler yuvalarına dönmeye başlamıştır” dedi.

 

Kaynak:ADEM ADLIM

Romanlar düğünde gönüllerince eğlendiÖnceki Haber

Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi

Naz-Naz Buca’yı da geçtiSonraki Haber

Naz-Naz Buca’yı da geçti

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!