“MHP’yi kabus dolu günler bekliyor”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
“MHP’yi kabus dolu günler bekliyor”
İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, MHP’nin Nazilli Teşkilatı’nda birçok kişinin istifa ederek İYİ Parti’ye katılmaya hazırlandıklarını iddia etti. Kural “MHP’yi Nazilli’de kabus dolu günler bekliyor” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, partisinin genel başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısını yerelde tekrar ederek başta Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan olmak üzere İYİ Parti Nazilli Teşkilatı üyelerini MHP’ye geri dönmeye davet etmişti. Korkmaz, “Arkadaşlarımız İYİ Parti’ye adalet aramak için gitmişlerdi ama gelinen noktada CHP ve HDP ile aynı yapının içine düşmüş durumdalar. Bu durumdan rahatsız olan ciddi bir kitle yakında MHP’ye dönecek” iddiasında bulunmuştu.

KORKMAZ’IN İDDİALARINI YALANLADI 

MHP’li Korkmaz’ın çağrısını ve iddialarını değerlendiren İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural, İYİ Parti’nin AK Parti iktidarına alternatif olarak kurulduğuna dikkat çekerek, “Hukukun, adaletin, ekonominin, eğitimin, sağlığın çöktüğü bir anda bir bu partiyi kurma gereği duyduk. Böyle bir ortamda MHP bu iktidarın yanında bulunmaktan rahatsız olmuyorsa söyleyecek bir şey yok” yanıtını verdi. MHP’li Korkmaz’ın İYİ Parti’den istifaların başladığı yönündeki iddiasını da yanıtlayan Durmuş Kural, üye sayısını kontrol ettirdiğini, herhangi bir azalma bulunmadığını dile getirdi.
 
“MHP’DE KABUS DOLU GÜNLER YAKLAŞIYOR” 

MHP’li Korkmaz’ın iddialarını “talihsiz” olarak niteleyen İYİ Partili Durmuş Kural, Kormaz’ın davetine de davetle karşılık verdi. “Bu hafta çok sayıda kişi MHP’den istifa edip İYİ Parti’ye katılacak” diyerek Korkmaz’ın iddiasının tam aksi bir durum olduğunu savunan Kural, “Cüneyt Başkan’a kötü bir haber olarak bunu söyleyebilirim. Ben de MHP’lileri bizim partimize davet ediyorum. Biz MHP’den geldik. Dolayısıyla hem MHP’de, hem de AKP’de dostlarımız var. Gönülleri bizimle beraber. Çok yakında MHP Nazilli’de korkulu rüyalar görmeye başlayacak” dedi. 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Anahtar Kelimeler:
Yenipazarlılar yaz konseriyle coştuÖnceki Haber

Yenipazarlılar yaz konseriyle coştu

Başkan Özcan’dan Naz-Naz’a moral ziyaretiSonraki Haber

Başkan Özcan’dan Naz-Naz’a moral ziyaret...

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!