ÖRKOOP

Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev
Aydın Nazilli doğumlu Süper Lig’de görev yapan milli hakem Erbay Aldemir, Kuyucak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atandı.
AKGÜL OFSET

Aydın’da 1993 yılında başladığı futbol hakemliğine 21 yıl profesyonel olarak devam eden ve bu sürede birçok profesyonel maçta düdük çalan, 4 yıl Süper Lig hakemliği yapan, halen klasman gözlemcisi olarak görev alan milli hakem Erbay Aldemir, Kuyucak Mesleki Eğitim Merkezine müdür olarak atandı. 

Türkiye Futbol Federasyonundaki görevine devam etmekte olan Aldemir, ilk ve ortaöğrenimini sırasıyla Nazilli Beşeylül İlkokulu, Nazilli Atatürk Ortaokulu ve Nazilli Atatürk Lisesi’nde tamamladı. 1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun olan Aldemir, 1998 yılında Gaziantep Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu’nda meslek hayatına başladı. Askerlik hizmetini Isparta/Eğirdir Dağ Komando Okulu’nda ve Van/Gürpınar’da yedek subay olarak yapan Erbay Aldemir, 2001 yılında Gaziantep 25 Aralık İlköğretim Okulu’na tayin oldu ve 2007 yılına kadar burada görevine devam etti.

2007 yılında Kuyucak Kayran İlköğretim Okulu’nda, ardından Kuyucak Kurtuluş İlköğretim Okulu’nda müdür yardımcısı ve Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu’nda müdür olarak görev yapan Aldemir, Kuyucak’ta Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili olarak görev yaptıktan sonra Nazilli Lisesi’ne öğretmen olarak tayin oldu. 

Anahtar Kelimeler:
Nazilli THK, 11 bin deri topladıÖnceki Haber

Nazilli THK, 11 bin deri topladı

Okul birincisi mimar olacakSonraki Haber

Okul birincisi mimar olacak

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!