ÖRKOOP

Muhlis Sönmez, HEM Müdürlüğü görevine başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Muhlis Sönmez, HEM Müdürlüğü görevine başladı
Nazilli Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu’na müdür olarak atanan Muhlis Sönmez görevine başladı. Sönmez, Bozdoğan'daki görevinden önce de 5 yıl Nazilli'de HEM müdürü olarak görev yapmıştı.
AKGÜL OFSET

Bozdoğan’da Kaymakam Adem Can’ın desteğiyle açtığı kurslarla başarılara imza atan Muhlis Sönmez, yeni atandığı Nazilli Halk Eğitim Merkezi'nde görevine başladı. 1980 Ağrı Eğitim Enstitüsü mezunu olan Sönmez, ardından da ikinci bir üniversite olarak Coğrafya Öğretmenliğini bitirdi. Öğretmenliğe başladıktan sonra Aydın’a tayin olup, yaklaşık 22 yıldır Aydın’ın çeşitli ilçelerinde görev aldı. Aydın’da görev yaptığı sürede sadece 2 yıl öğretmenlik yapan Sönmez, bundan 10 yıl önce Nazilli HEM’de görev yaparken, Bozdoğan’da da 5 yıl görev yaptıktan sonra, Haziran’da yapılan rotasyonda tekrar Nazilli HEM’de görev yapmaya başladı. Muhlis Sönmez evli ve 6 çocuk sahibidir. 

KAYMAKAM CAN’DAN DÖNMEZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Son olarak görev yaptığı Bozdoğan Kaymakamı Adem Can ve Bozdoğan Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ahmet Keskin görevine yeni başlayan Nazilli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Muhlis Sönmez’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Müdür Muhlis Sönmez Kaymakam Adem Can’la sohbeti sırasında yaptığı konuşmada, “Bozdoğan’da bulunduğum 5 yıl süresince Kaymakamımız Aden Can’ın destekleriyle, Bozdoğan Halk Eğitimi Merkezi’nde farkındalık yaratacak birçok kurs düzenleyerek Bozdoğan halkına hizmet ettik. Görevim süresince çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen ve ziyarette bulunarak kendisini onurlandıran Bozdoğan Kaymakamı Adem Can’a teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Anahtar Kelimeler:
Bülbül : ‘Vali açıklaması tatmin edici değil’Önceki Haber

Bülbül : ‘Vali açıklaması tatmin edici d...

Nazilli Belediyesi’nden cezaevinde yenileme çalışmasıSonraki Haber

Nazilli Belediyesi’nden cezaevinde yenil...

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!