Muhtar Cen, yağmur çilesine çözüm istiyor 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Muhtar Cen, yağmur çilesine çözüm istiyor 
Nazilli Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Celal Cen, mahallesinin bazı sokaklarında boruların ve rögarların yetersiz kalması sonucu yağmur sularının sele neden olduğunu belirterek, kış sezonu gelmeden boruların yenilenmesini istedi.  

Nazilli’de trafik ve otopark sorunuyla birlikte altyapı eksikliği ve yolların bozuk olması, vatandaşların en çok şikayet ettiği konuların başında geliyor. Nazilli’nin en merkezi mahallelerinden Cumhuriyet Mahallesi’nde de altyapı çalışmaları devam ediyor ancak bazı sokakların altyapı yetersizliği aciliyet arz ediyor. Zira yağmurlu günlerde söz konusu sokaklardaki bozuk yollar, rögar kapakları ve tahliye borularının da yetersiz kalması nedeniyle göle dönüyor.  
  ALT KATLARI SU BASIYOR 
  Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Celal Cen, mahallesinde yapılacak pek çok işin yanında öncelikli olarak yağmurlu günlerde göle dönen bazı sokaklarda rögarların ve tahliye borularının genişletilmesini istedi. Muhtar Cen, “304 sokak,  268 sokak ve pazar yerinden Devlet Karayolu’na çıkan sokaklarda yollar her yağmur sonrası göle dönüyor. Vatandaşlar yolu kullanamıyor. 304/1 sokakta ve  306 sokakta ise durum daha vahim. Evlerin alt katlarını su basıyor” sözleriyle durumun vahametini gözler önüne sergi. 
  CUMHURİYET PARKI’NA UMUMİ TUVALET YAPILACAK 
  Muhtar Celal Cen, yol ve altyapı sorunlarının yanı sıra Cumhuriyet Parkı içine umumi tuvalet inşa edilmesi konusunda da  belediye nezdinde girişimde bulunacağını söyledi. Muhtar  Cen ayrıca, “Şehitler Parkı’ndan kanal boyunca aşağıya inen yolla mahallemizin bağlantısını sağlayacak bir alt geçit yapılmasını istiyoruz. Bu konuyla ilgili de gerekli girişimlerde bulunacağım” diye konuştu.

 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

5 muhtar, 20 hükümet eskiten Ataköy Göleti nihayet tamamlanıyorÖnceki Haber

5 muhtar, 20 hükümet eskiten Ataköy Göle...

Mursi için Nazilli’de gıyabi cenaze namazıSonraki Haber

Mursi için Nazilli’de gıyabi cenaze nama...

Yorum Yazın

Nazilli’de yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Millet İttifakı Doğu Bölgesi Koordinasyon toplantısı yapıldı
Melisa öğretmen şiir kategorisinde yarışacak
Şehit polisin annesi ebediyete uğurlandı
Aydın inciri Somali’ye umut oldu
KAR-YAK Madencilik törenle açıldı
İYİ Partililerden can dostlara mama ve su
Naz-Naz transferde hız kesmiyor
Başkanlar kurulunda önemli karalar alındı
British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladı

Başka haber bulunmuyor!