ÖRKOOP

NAZENDER olağanüstü kongreye gidiyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
NAZENDER olağanüstü kongreye gidiyor
Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER) Başkanı Tayfun Yazıcı, derneğin Temmuz ayı içinde olağanüstü genel kurul yapacağını ve yeni yönetimle yoluna devam edeceğini açıkladı.
AKGÜL OFSET

NAZENDER, Ramazan Bayramı dolayısıyla dernek binasında bayramlaşma programı düzenledi. Programda dernek başkanı Tayfun Yazıcı üyelerin bayramını kutlamasının ardından, derneğin çalışmaları ve geleceği hakkında üyelere bilgi verdi. Nazilli’de Adliye Sarayı dışındaki hiçbir kurum binasının engellilerin kullanımına uygunluğu gösteren erişebilirlik belgesine sahip olmadığını yineleyen Yazıcı, “Nazilli’de yollarımızı, kaldırımlarımızı, binalarımızı engelliler için uygun hale getirmeye çalışıyoruz. Belediye bünyesinde Engelliler Masası kurulacak” dedi.

YÖNETİM DEĞİŞECEK

Dernek olarak önem verdikleri konuların başında insanları engelliler konusunda bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmanın geldiğini belirten Başkan Yazıcı, "Panellerle, etkinliklerle, kurumlara yazacağımız dilekçelerle bunu yapacağız” diye konuştu. Derneğin Temmuz ayı içinde olağanüstü genel kurul yapacağı bilgisini de veren Yazıcı, “Yeni yönetim olarak aralarında özel eğitim öğretmenlerinin de olduğu genç dinamik ve eğitimli bir ekip olacak. Görevimizi gençlere ve gerçek eğitimcilere bırakacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
AK Partili Erim, Aydınlılardan İstanbul için destek istediÖnceki Haber

AK Partili Erim, Aydınlılardan İstanbul...

Nazilli’de çekilen film gösterime giriyorSonraki Haber

Nazilli’de çekilen film gösterime giriyo...

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!