Nazilli Belediyespor yetenek avında 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Belediyespor yetenek avında 
Nazilli Belediyespor, altyapı  takımlarına futbolcu kazandırmak amacıyla 14-18 yaş aralığındaki gençler arasından seçme yaptı. Seçmelere Türkiye’nin dört bir yanından 100’e yakın futbolcu katıldı.  

Nazilli Belediyespor altyapı takımlarında yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kulübün altyapı sorumluları 14-18 yaş aralığındaki genç futbolcular arasında yaptığı seçmelerle altyapı takımlarına oyuncu kazandırmayı hedefliyor. Seçmelere katılmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından yüze yakın genç futbolcu 23 Haziran Pazar günü tesislere gelerek kayıtlarını yaptırdı. Seçmelere katılan gençleri aileleri de yalnız bırakmadı. 
  PERFORMANSLARINI DEĞERLENDİRDİLER 
  Seçmelerde ilk olarak 2001-2002 doğumlu futbolculardan iki takım oluşturularak maç yaptırıldı. Daha sonra ise 2003-2004-2005 doğumlulardan oluşan grup aynı yöntemle değerlendirildi. Kulübün altyapı antrenörleri Gürhan Sönmez, Yalçın Bilgiç, Murat Türkar, Murat Angın, Birkan Duran, Tamer İlkinci tarafından maç sırasındaki performansları beğenilen futbolcular altyapı takımlarında yeniden test edilmek üzere seçildi.
  PİLOT OKULLARDA OKUYACAKLAR 
  Mevcut altyapı takımlarında ikinci bir seçmeden geçecek futbolcular arasında beğenilenler kulübün Akademi Ligi’nde mücadele eden U-15, U16, U17, ve U19 altyapı takımlarında forma giyecek. Seçmelerde başarılı öğrencilerden ailesi ilçe dışında olanlar tesislerde kalacak ve tüm masrafları kulüp tarafından karşılanacak. Eğitimlerine ise pilot okullar olan Nazilli Endüstri Meslek Lisesi, Nazilli Lisesi, Atatürk Lisesi, Nazilli Ticaret Lisesi, Atatürk ilköğretim okullarında devam edecekler.  

 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Silahla intihar etti Önceki Haber

Silahla intihar etti 

İstanbul zaferine tanıklık eden Özcan’a coşkulu karşılamaSonraki Haber

İstanbul zaferine tanıklık eden Özcan’a...

Yorum Yazın

NAZENDER’de Halil Şener dönemi
İYİ Parti kadınların yanında
Alp’ler sertifikalarını Başkan Özcan’ın elinden aldı
Efeler’de sivrisineklerle yoğun mücadele ediliyor
Savaş, “Kıbrıs ile kader birlikteliğimiz ilelebet sürecek”
Emekliler Anıtkabir’i ziyaret etti
Yıldıztepe’de yollar yenileniyor 
Uzman Çavuş Şaraldı toprağa verildi
Günel, yaşlı denizci ile kahvaltıda buluştu 
Sultanhisarlı çiftçilerin beklediği haber geldi

Başka haber bulunmuyor!