Nazilli Belediyespor yetenek avında 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Belediyespor yetenek avında 
Nazilli Belediyespor, altyapı  takımlarına futbolcu kazandırmak amacıyla 14-18 yaş aralığındaki gençler arasından seçme yaptı. Seçmelere Türkiye’nin dört bir yanından 100’e yakın futbolcu katıldı.  

Nazilli Belediyespor altyapı takımlarında yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kulübün altyapı sorumluları 14-18 yaş aralığındaki genç futbolcular arasında yaptığı seçmelerle altyapı takımlarına oyuncu kazandırmayı hedefliyor. Seçmelere katılmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından yüze yakın genç futbolcu 23 Haziran Pazar günü tesislere gelerek kayıtlarını yaptırdı. Seçmelere katılan gençleri aileleri de yalnız bırakmadı. 
  PERFORMANSLARINI DEĞERLENDİRDİLER 
  Seçmelerde ilk olarak 2001-2002 doğumlu futbolculardan iki takım oluşturularak maç yaptırıldı. Daha sonra ise 2003-2004-2005 doğumlulardan oluşan grup aynı yöntemle değerlendirildi. Kulübün altyapı antrenörleri Gürhan Sönmez, Yalçın Bilgiç, Murat Türkar, Murat Angın, Birkan Duran, Tamer İlkinci tarafından maç sırasındaki performansları beğenilen futbolcular altyapı takımlarında yeniden test edilmek üzere seçildi.
  PİLOT OKULLARDA OKUYACAKLAR 
  Mevcut altyapı takımlarında ikinci bir seçmeden geçecek futbolcular arasında beğenilenler kulübün Akademi Ligi’nde mücadele eden U-15, U16, U17, ve U19 altyapı takımlarında forma giyecek. Seçmelerde başarılı öğrencilerden ailesi ilçe dışında olanlar tesislerde kalacak ve tüm masrafları kulüp tarafından karşılanacak. Eğitimlerine ise pilot okullar olan Nazilli Endüstri Meslek Lisesi, Nazilli Lisesi, Atatürk Lisesi, Nazilli Ticaret Lisesi, Atatürk ilköğretim okullarında devam edecekler.  

 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Silahla intihar etti Önceki Haber

Silahla intihar etti 

İstanbul zaferine tanıklık eden Özcan’a coşkulu karşılamaSonraki Haber

İstanbul zaferine tanıklık eden Özcan’a...

Yorum Yazın

Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’
Sanayi esnafını rahatlatacak yol hamlesi
Folklorcüler Uğur Mumcu Parkı'nda bir araya geldi
Plastik kapaklar, 13 yaşındaki Aysel’e umut oldu
Nazilli'de esnafın yüzünü güldürecek karar

Başka haber bulunmuyor!