Nazilli Belediyespor’da Özkat dönemi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Belediyespor’da Özkat dönemi
Nazilli Belediyespor'un tek listeyle gidilen olağanüstü genel kurulunda Nurettin Özkat, kulübün yeni başkanı oldu. Yeni yönetim kurulunda Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Mutlu, Örkoop Başkanı Ünal Önal ve Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler gibi isimler de yer aldı.

Nazilli Belediyespor’da bir üst lige çıkma hayallerinin suya düşmesiyle yönetim olağanüstü genel kurul kararı almış, mevcut başkan Özgen Türker yeniden aday olmayacağını açıklamıştı. Kulübün genel kurulu Yıldırım Demirören Tesisleri’nde yapıldı. Kongreye Nazili Kaymakamı İbrahim Küçük, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyesi eski başkanı ve kulübün onursal başkanı Haluk Alıcık, Kulüp Başkanı Özgen Türker, belediye başkan yardımcıları Mert Öreroğlu ve Kadir Mutlu, İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural ve üyeler katıldı.

TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

Kongrede divan başkanı gazeteci Erdoğan Eker oldu. İlk olarak Nazilli Belediyespor’un son dönemde hayatını kaybeden taraftarları Murat Sarıoğlu, Deniz İlgi ve Ali Suvak için bir dakikalık saygı duruşu yapıldı ve ardından İstiklal Marşı okundu. Kongrede daha sonra tüzük değişikliği teklifi görüşüldü. Bu çerçevede aidatların ödemeyenlerin üyelikten düşürülmesi, yönetim kurulu üye sayısının 20’den 30’a çıkarılması, üye aidatlarının 10 lira yapılması ve kulübe giriş ücretinin 250 lira yapılması önerisi oy birliğiyle kabul edildi.

30 KİŞİLİK YENİ YÖNETİM OLUŞTU

Kongrede daha sonra yeni yönetim ve denetim kurulları açıklandı. Nurettin Özkat başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda, Kadir Mutlu, Soner Yelkovan, Gürdal Yüzügüler, Hasan Öküt, Kadir Kabak, İbrahim Yapıcıoğlu, Ünal Önal, Erkan Abbasoğlu, Kerim Gölcük, Osman Bilgen, Caner İnceoğlu, Baskın Aksoy, Haluk Volaka, Uygar Karadayı, Oktay Asuman, Sinan Dereli, Hilmi Duruoğlu, Ali Aydın, Öner Güner, Ercan Sarıot, Uğur Taşkıran, Erol Karakuş, Birol Karadağlı, Ali Çankır, Rıdvan Çetiner, Ahmet Arslan Özyiğit, Ali Gölgesiz, Çetin Güler, Ali Çetinkaya yer aldı. Denetim kurulu ise Mert Öreroğlu, Cavit Yılmaz ve Durmuş Tobal’dan oluştu.

Anahtar Kelimeler:
‘Akran zorbalığı’ için farkındalık oluşturdularÖnceki Haber

‘Akran zorbalığı’ için farkındalık oluşt...

“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”Sonraki Haber

“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!