Nazilli İŞKUR müdürü değişti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli İŞKUR müdürü değişti
Nazilli İŞKUR Şube Müdürlüğü görevini yürüten Sedat Çolmol’un Denizli’ye tayin olmasının ardından boşalan koltuğa, Bafra İŞKUR Müdürü Yakup Ergenlik atandı.

Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevini yürütmekteyken Denizli’ye tayini çıkan Sedat Çolmol’un yerine, Samsun’un Bafra ilçesinde İŞKUR Hizmet Müdürlüğünde görev yapan Yakup Ergenlik atandı. Eğitim kökenli olan Ergenlik, evli ve 3 çocuk babası.

“BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

Nazilli’de görev yapmanın mutluluk ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten çiçeği burnunda Aydınlı Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, “Bugüne kadar kurumumuzda görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. İdarecilik sonuçta bir bayrak yarışıdır, rekabet kültüründen ziyade bir ekip anlayışı içerisinde faaliyetlerimizi yürütmek temel hareket noktamızı oluşturacaktır” dedi.

“KALICI VE REEL ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ”

Nazilli ve bağlı ilçelerde istihdam ve işsizlik sorununa kalıcı ve reel çözümler üretmek istediğini ifade eden Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, “Amacımız Nazilli ve bağlı ilçeleri olan Kuyucak, Karacasu, Buharkent ve Bozdoğan’ın iç dinamiklerini harekete geçirerek buralarda istihdam ve işsizlik sorununa kalıcı ve reel çözümler üretmektir. Bakanlığımızın ve hükümetimizin politikalarıyla yerel düzeyde işsizlik sorununu en alt düzeylere çekme çabası içerisinde olacağız. Çalışmalarımızı iş gücü piyasası verileri doğrultusunda sektörel analizlere dayanarak tüm kurumlarla birlikte iş birliği kültürü içinde yapacağız. Özel sektörden gelebilecek talepleri karşılamak üzere her türlü kolaylığı sağlayacağız. Memleketimin insanına hizmet edeceğim için mutluyum. Nazilli Hizmet Merkezi alanına giren tüm kurumlarla aktif iş birliği çalışmasını yürüteceğiz. Bunun için her türlü desteği sunacağını belirterek motivasyonumuzu arttıran İl Müdürümüz Sayın Rahmi Terzi’ye de teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Voleybol turnuvasında Yenipazar takımları galip geldiÖnceki Haber

Voleybol turnuvasında Yenipazar takımlar...

LGS’de Nazilli’nin gururu olduSonraki Haber

LGS’de Nazilli’nin gururu oldu

Yorum Yazın

Nazilli’de yağmur hayatı olumsuz etkiledi
Millet İttifakı Doğu Bölgesi Koordinasyon toplantısı yapıldı
Melisa öğretmen şiir kategorisinde yarışacak
Şehit polisin annesi ebediyete uğurlandı
Aydın inciri Somali’ye umut oldu
KAR-YAK Madencilik törenle açıldı
İYİ Partililerden can dostlara mama ve su
Naz-Naz transferde hız kesmiyor
Başkanlar kurulunda önemli karalar alındı
British Town Dil ve Bemar Kariyer Okulları Kamu-Sen’le eğitim protokolü imzaladı

Başka haber bulunmuyor!