ÖRKOOP

Nazilli İŞKUR müdürü değişti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli İŞKUR müdürü değişti
Nazilli İŞKUR Şube Müdürlüğü görevini yürüten Sedat Çolmol’un Denizli’ye tayin olmasının ardından boşalan koltuğa, Bafra İŞKUR Müdürü Yakup Ergenlik atandı.
AKGÜL OFSET

Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğü görevini yürütmekteyken Denizli’ye tayini çıkan Sedat Çolmol’un yerine, Samsun’un Bafra ilçesinde İŞKUR Hizmet Müdürlüğünde görev yapan Yakup Ergenlik atandı. Eğitim kökenli olan Ergenlik, evli ve 3 çocuk babası.

“BİR BAYRAK YARIŞIDIR”

Nazilli’de görev yapmanın mutluluk ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten çiçeği burnunda Aydınlı Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, “Bugüne kadar kurumumuzda görev yapan tüm çalışma arkadaşlarıma, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. İdarecilik sonuçta bir bayrak yarışıdır, rekabet kültüründen ziyade bir ekip anlayışı içerisinde faaliyetlerimizi yürütmek temel hareket noktamızı oluşturacaktır” dedi.

“KALICI VE REEL ÇÖZÜMLER ÜRETECEĞİZ”

Nazilli ve bağlı ilçelerde istihdam ve işsizlik sorununa kalıcı ve reel çözümler üretmek istediğini ifade eden Nazilli İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik, “Amacımız Nazilli ve bağlı ilçeleri olan Kuyucak, Karacasu, Buharkent ve Bozdoğan’ın iç dinamiklerini harekete geçirerek buralarda istihdam ve işsizlik sorununa kalıcı ve reel çözümler üretmektir. Bakanlığımızın ve hükümetimizin politikalarıyla yerel düzeyde işsizlik sorununu en alt düzeylere çekme çabası içerisinde olacağız. Çalışmalarımızı iş gücü piyasası verileri doğrultusunda sektörel analizlere dayanarak tüm kurumlarla birlikte iş birliği kültürü içinde yapacağız. Özel sektörden gelebilecek talepleri karşılamak üzere her türlü kolaylığı sağlayacağız. Memleketimin insanına hizmet edeceğim için mutluyum. Nazilli Hizmet Merkezi alanına giren tüm kurumlarla aktif iş birliği çalışmasını yürüteceğiz. Bunun için her türlü desteği sunacağını belirterek motivasyonumuzu arttıran İl Müdürümüz Sayın Rahmi Terzi’ye de teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Voleybol turnuvasında Yenipazar takımları galip geldiÖnceki Haber

Voleybol turnuvasında Yenipazar takımlar...

LGS’de Nazilli’nin gururu olduSonraki Haber

LGS’de Nazilli’nin gururu oldu

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!