Nazilli Kadınları’ndan basına teşekkür

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Kadınları’ndan basına teşekkür
Nazilli Kadınları Facebook Grubu yöneticileri, projelerinin hayata geçirilmesi ve duyurulması konusundaki desteğinden dolayı Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen nezdinde basın mensuplarına teşekkür etti.

Nazilli Kadınları Facebook Grubu Başkanı Saime Doğru ve grubun yöneticileri, Basın Bayramı dolayısıyla Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen’i ofisinde ziyaret etti. Özmen’e çiçek takdim eden Saime Doğru, Özmen nezdinde tüm gazetecilerin Basın Bayramı’nı kutladı. Ümit Özmen ise ziyaret için teşekkür etmesinin yanı sıra basın sektöründe yaşanan pek çok sorundan dolayı Basın Bayramı için herhangi bir kutlama programı düzenlemediklerini ifade etti. 

BASININ SORUNLARINI ANLATTI 

Başkan Özmen, özellikle yerel gazetelerin ekonomik sorunlarla boğuştuğunu ve önlem alınmaması durumunda pek çoğunun kapanmaya mahkum olacağını belirterek, “Diğer yandan da Basın Yasası’nın güncellenmesi ve İnternet Yasası’nın bir an önce çıkarılması gerekiyor. Eline kalem alanın gazetecilik yaptığı bir ortam sağlıklı değil” sözleriyle sektörün sorunlarına değindi. 

BASINA TEŞEKKÜR ETTİ 

Grup adına konuşan Saime Doğru ise geçtiğimiz günlerde Belediye Meydanı’nda yapılan mini festivalin vatandaşlardan büyük ilgi gördüğünü ifade etti. Doğru, “Biz daha büyük festivaller düzenlemek için uygun bir alan oluşturulmasını istiyoruz. Pek çok projemiz var ve bu projelerin hayata geçirilmesi ve duyurulması noktasında basın olarak bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Anahtar Kelimeler:
Ziraat Katılım Bankası Nazilli Şubesi Dualarla açıldıÖnceki Haber

Ziraat Katılım Bankası Nazilli Şubesi Du...

Mondial’de sendika, yetki davasını kazandı Sonraki Haber

Mondial’de sendika, yetki davasını kazan...

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!