ÖRKOOP

Nazilli Ramazan Bayramı'na hazır

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Ramazan Bayramı'na hazır
Ramazan Bayramına sayılı günler kala Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü bayramın huzurlu ve güvenli geçmesi için bütün hazırlıklarını tamamladı. İlçede bayram süresince 373 personelle hizmet verilecek.
AKGÜL OFSET

Nazilli’de yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi vatandaşların rahat bir bayram geçirebilmeleri için güvenlik tedbirleri en üst düzeye çıkarıldı. Her bayram öncesi insan sirkülasyonunun arttığı ilçede, Emniyet Müdürlüğü harekete geçti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı yunus, şahin, trafik, martı, devriye, narkotik, KOM, TEM, asayiş, tulumlu ve köpek, TOMA, çevik kuvvet, olay yeri inceleme ve TDP ekipleriyle toplamda 373 personel ile vatandaşın huzur ve güvenliği için görev yapacak.

ŞEKER VE KOLONYA İKRAM EDİLECEK

Vatandaşın rahatça alışveriş yapabilmesi amacıyla Arefe ve Gencer gününde 60 yaya devriye ekibi, tren garı, otogar, Pazar yeri, Uzun Çarşı, Belediye Meydanı, park ve bahçelerde gece saat 02.00’e kadar vatandaşların güvenliği için mesai yapacak. Aydın-Denizli Karayolu ve şehir içindeki kavşaklarda trafik tedbirleri arttırılacak. Trafik ekipleri bayramın birinci gününde Nazilli Asayiş Büro Amirliği önünde bulunan uygulama noktasında sürücüleri yolculukta dikkatli olması konusunda uyarılarda bulunup şeker kolonya ikram edilecek.

Pazar esnafı bayram sevinci yaşayamadı Önceki Haber

Pazar esnafı bayram sevinci yaşayamadı 

Türkiye, Nazillili çocukları konuşuyorSonraki Haber

Türkiye, Nazillili çocukları konuşuyor

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!