ÖRKOOP

Nazilli Uğur Lisesi, öğrencilerini bekliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli Uğur Lisesi, öğrencilerini bekliyor
Nazilli Özel Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, Yeni Sanayi Sitesi girişindeki 24 bin metrekarelik yeni kampüsünde 2019-2020 öğretim öğretim yılına hazır.
AKGÜL OFSET

Yeni iç ve dış mekan düzenlemeleriyle şimdiden dikkatleri üzerine çeken Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, en yeni teknoloji ile donatılmış sınıfları, modern laboratuvarları, açık ve kapalı spor alanları ve yepyeni bir lise konseptiyle Nazillili gençlere kapılarını açıyor. Deneyimli ve alanlarında isim yapmış öğretmenlerini Uğur Okulları’nın 50 yıllık bilgi ve birikimiyle harmanlayan Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, Nazilli'de "Sadece Lise" formatındaki tek okul olma özelliğine sahip. Tüm branşlardaki yetkin öğretim kadrosu, Nazilli'nin hemen hemen 15 yıldır tanıdığı duayen isimlerden oluşuyor. 

“UĞUR’DA BAŞARI BİR GELENEKTİR”

Zengin ve nitelikli doküman, disiplinli ve başarı odaklı yönetim anlayışıyla Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, önümüzdeki yılın en iyi derecelerine imza atmayı hedefliyor. "Uğur'da başarı bir gelenektir" ilkesiyle yola çıkan Uğur Fen ve Anadolu Lisesi, belli dilimlerden okula kabul sınavıyla öğrenci almasıyla ayrıcalıklı bir statü kazanıyor.

“NAZİLLİ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Homojen sınıflarda öğretim görecek olan öğrencilerin kendi düzeylerine uygun eğitim alacaklarını ifade eden Bahçeşehir ve Uğur Okulları Kurucularından Uğur Ertap, “En az iki dilin konuşma düzeyinde öğretimini hedefleyen Nazilli Fen ve Anadolu Lisesi, robotik kodlama, fen ve teknoloji laboratuvarlarındaki deney ve uygulamalar, sosyal ve sportif imkanları ile Nazilli ve çevresindeki lise standartlarını üst kategorilere çekecek bir kampüs olmayı hedefliyor. Nazilli halkının eğitim ve öğretime verdiği önemin farkında olan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları hizmet kalitesini artırmak amacıyla 'özellikli okul' çıtasını en üste koyuyor. Nazilli her alanda olduğu gibi eğitim ve öğretim alanında da her şeyin en iyisini fazlasıyla hak ediyor. İşte Nazilli Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları da 'Eğitimde başarı geleneği' anlayışıyla Nazilli'yi bölgesinde eğitimde marka şehir yapmak amacıyla yeni lise kampüsünün kapılarını, Nazilli’mizin hayallerini gerçekleştirmek isteyen liseli gençlerine açıyor” ifadelerine yer verdi. 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Anahtar Kelimeler:
Ziraat Odalarından jeotermal uyarısıÖnceki Haber

Ziraat Odalarından jeotermal uyarısı

Bülbül'den Okumuş'a eleştiri yağmuruSonraki Haber

Bülbül'den Okumuş'a eleştiri yağmuru

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!