Nazilli’de Yusuf Güney rüzgarı esti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli’de Yusuf Güney rüzgarı esti
Nazilli’de özel bir firmanın düzenlediği Yöresel Lezzetler Fuarı etkinlikleri kapsamında pop şarkıcısı Yusuf Güney, Sümerpark Rekreasyon Alanı’nda konser verdi.

Özel bir fuarcılık şirketi Nazilli’de bulunan Sümerpark Rekreasyon Alanı’nda 5-15 Eylül tarihleri arasında Yöresel Lezzetler Fuarı düzenledi. Vatandaşların yöresel lezzetleri tanıması için gerçekleştirilen fuar kapsamında 9 Eylül Pazartesi akşamı Rafet El Roman’la yaptığı düetlerin ardından üne kavuşan ve daha sonra kendi albümlerini çıkaran ünlü pop şarkıcısı Yusuf Güney sahne aldı. Çoğunluğu gençlerden oluşan binlerce vatandaş, Yusuf Güney konserini izlemek üzere Sümerpark’a akın etti.
İZLEYENLERİ COŞTURDU
Genç kızların sevgilisi Yusuf Güney sahneye izleyenlerin tezahüratlarıyla çıktı. Sevgi seli içinde şarkılarını seslendiren genç şarkıcı ‘Melekler seni bana yazmış’, ‘Çak bi beşlik’ ve ‘İki romantik deli’ gibi şarkılarının yanı sıra popüler şarkılardan da söyleyerek konsere gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konseri düzenleyerek Nazillililerle buluşmasını sağlayan herkese teşekkür eden ünlü popçu Yusuf Güney, “Samimiyetle söylüyorum, her şey çok güzel mükemmelsiniz. Bu gece hep birlikte eğleneceğiz. İyi eğlenceler” dedi. Yusuf Güney konseri yaklaşık 2 saat sürdü.

Anahtar Kelimeler:
Naz-Naz Buca sınavına çıkıyorÖnceki Haber

Naz-Naz Buca sınavına çıkıyor

Kuyucak Belediyesi aşure dağıttıSonraki Haber

Kuyucak Belediyesi aşure dağıttı

Yorum Yazın

Oda başkanı, işgaliye yasağına destek verdi
Nazillili eski muhtar sevenlerini korkuttu
Nazilli Baro Temsilciliği’nden 600 kişilik aşure
Beşeylül Ortaokulu’nda İlköğretim Haftası kutlandı
Kuyucak’ta İlköğretim Haftası kutlandı 
Kuyucaklı kadın girişimci, marka olma yolunda
Başkan Tuncel, Yuvaca’da inceleme yaptı 
İŞKUR basınla iş birliği yapacak
Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaret
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

Başka haber bulunmuyor!