ÖRKOOP

Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Nazilli Belediyesi tarafından öğrencilere karne hediyesi olarak düzenlenen Zeynep Dizdar Konseri'ne binlerce kişi akın etti. Hareketli şarkılarıyla kalabalığı coşturan şarkıcı, Nazilli’ye yeniden gelme sözü verdi.
AKGÜL OFSET

Nazilli Belediyesi, Doğa Koleji’nin sponsorluğunda öğrenciler için karne hediyesi olarak Zeynep Dizdar konseri organize etti. Nazilli Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen konseri izlemek üzere çoğunluğu gençlerden oluşan binlerce kişi meydanı doldurdu. Konseri Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Belediye Başkan Yardımcıları Mert Öreroğlu ve Şahsettin Polat, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural eşleriyle birlikte izledi. Konser öncesi Nazilli Doğa Fen Lisesi Müdürü Ahmet Bilgenoğlu, okul hakkında bilgiler verirken, “Bu yıl TÜBİTAK’a 3 bin 124 projeyle katıldık ve 33’ ü kabul edildi. 36 projemiz ise ABD’de Harvard Üniversitesi’nde kabul edildi” dedi.

GECE, İZMİR MARŞI’YLA BİTTİ

Konserde kendisinin ve pop müziğin sevilen şarkılarını seslendiren, kıvrak danslarıyla kalabalığı coşturan Zeynep Dizdar’a Murat Uyar ve Nazillili Dj Metehan Çiftçi eşlik etti. Konserin bir bölümünde sahneye Aysun isimli otizmli bir kız çıkarak Zeynep Dizdar’dan “Vazgeç Gönül” adlı şarkıyı yeniden söylemesini istedi. Aysun’la yakından ilgilenen Zeynep Dizdar, şarkıyı küçük kızla birlikte söyledi. Yaklaşık bir buçuk saat süren Zeynep Dizdar konseri sonunda çalınan İzmir Marşı’na vatandaşlar da büyük bir coşkuyla eşlik etti.

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergilediÖnceki Haber

Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini...

Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanıSonraki Haber

Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne h...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!