ÖRKOOP

OZ-VET Veterinerlik dualarla açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
OZ-VET Veterinerlik dualarla açıldı
Nazilli’de veteriner hekim Ömer Ozan tarafından açılan OZ-VET Veterinerlik Kliniği dualarla hizmete girdi. Açılış kurdelasını Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan kesti.
AKGÜL OFSET

Nazilli’nin İsabeyli Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi eski Fesleğen Restoran yanında hizmet verecek olan OZ-VET Veteriner Kliniği gerçekleştirilen törenle açıldı. Kalabalık seçkin davetli grubunun katıldığı açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Ozsn ailesi ve davetliler katıldı. Oz-Vet Veterinerlik Kliniğinde ameliyat, tedavi, pet kuaförlüğü, danışmanlık, kısırlaştırma ve koruyucu hekimlik gibi hizmetler Ömer Ozan’ın öncülüğünde toplamda iki hekim hizmet verecek. 
“VETERİNERLİK KUTSAL BİR MESLEK”
2014 yılında mezun olduktan sonra iş hayatına İzmir Bergama’da Süt Kardeşler Çiftçiliğinde veteriner olarak merhaba dediğini ifade eden Veteriner Hekim Ömer Ozan, “Mesleğimizi ülke ekonomisine katkı verecek şekilde hem büyükbaş hayvancılık, hem de kedi köpek, küçükbaş da belli bir yerlere getirmek istiyorum. Veterinerlik kutsal bir meslek. Çünkü hayvanlar alemi apayrı bir dünya. Özellikle ülkemizin ekonomik şartlarının sıkıntılı olduğu bu günlerde her yıl yeni veterinerlik fakültesi açılmakta, bu da bilinçsiz olarak sayımızın aratmasına neden oluyor. Önemli olan fakülte sayısının artması değil, donanımlı mesleğe sahip çıkabilecek veteriner hekimlerin yetişmesidir” diye konuştu.


 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Nazilli İYİ Parti’ye büyük ilgiÖnceki Haber

Nazilli İYİ Parti’ye büyük ilgi

Hiç kullanmadan bozuk çıktı, mağazanın cevabı şok ettiSonraki Haber

Hiç kullanmadan bozuk çıktı, mağazanın c...

Yorum Yazın

Nazillili Vali Civelek'in acı günü
Sevim’den görevden alınan başkanlara mesajlı destek
Naz-Naz Karşıyakalı Erdoğan’ı geçemedi
Özcan ailesinin acı günü
Çerçioğlu, Çakırbeyli Pazarı'nda vatandaşlarla buluştu 
Naz Naz'dan taraftara 'kombine' çağrısı
Nazilli, Volkswagen fabrikasına talip 
Direksiyon başında kalp krizine yakalandı
BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık

Başka haber bulunmuyor!