Özcan, gaziler onuruna yemek verdi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özcan, gaziler onuruna yemek verdi
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle gaziler ve şehit aileleri onuruna yemek verdi.  

Nazilli Belediyesi Menderes Et ve Balık Lokantası'nda, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Nazilli Belediyesi tarafından yemek verildi. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın ev sahipliğinde düzenlenen yemek programına, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazillli Cumhuriyet Başsavcı Vekili Savcı Cem Saklıca, Nazilli Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hakdan Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hıdır Dağaşan, Nazilli Şehit Aileleri Derneği Başkanı Jale Keskin, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hasan Karataş, Nazilli SHM Müdürü Abdulgani Kavak ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu üyeleri, şehit ve gazi aileleri ile gaziler eşlik etti. Gaziler onuruna verilen yemek, protokol üyelerinin konuşmalarıyla son buldu.
  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
  İlk olarak konuşan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hasan Karataş, “Gazi Mustafa Kemal’e gazilik unvanının verildiği günün devamı olan bugün, biz gazileri de hatırlandığı teşekkür ederiz. Bugün bizleri unutmayan, bu imkanı sağlayan Nazilli Kaymakamlığına, Nazilli Belediyesine ve personellerine tüm gaziler adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
  "BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN" 
  Gaziler Günü'nü kutlayarak konuşmasına başlayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Bu topraklarda alnımız ak, başımız dik yürümemize sebep olan gazilerimize, şehitlerimize teşekkür ediyorum. Eskiden olduğu gibi bu gün de zorlukları birlik beraberlik içinde aşabiliriz. Beraberliğimiz daim olsun. Gaziler Günü'nüz kutlu olsun” şeklinde konuştu. 
  “HER ZAMAN GÜÇ VE İLHAM KAYNAĞI OLDUNUZ”
  "Sizler, şehitlerimiz ile birlikte Cumhuriyetimizin teminatı ve temel taşlarısınız" diyen Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, “Sergilediğiniz kahramanlık, cesaret ve fedakarlıklarla Türk Milletine her zaman güç ve ilham kaynağı oldunuz. Sizler için yapılan her şey, bu eşsiz hizmetlerinizin ve fedakarlıklarınızın bizlerdeki şükran duygusunu ifade etmemize yetmez. Sizler, milletin, bayrağın ve bağımsızlığın ne denli paha biçilmez değerler olduğunu ve bu değerler uğrunda neleri göze alabileceğinizi gösterdiniz. Türk tarihine altın sayfalar yazdıran gazilerimiz ile şehitlerimizin hatıralarını yüceltmek, onlara olan minnet ve şükran duygularımızı ifade etmek milli bir görevdir” ifadelerini kullandı. 

    

 

Kaynak:MUSTAFA TOKSÖZ

Hacı Ethem Camisi’ne destek çağrısıÖnceki Haber

Hacı Ethem Camisi’ne destek çağrısı

Aydınlı siyasilerden Başkan Arslan'a tam notSonraki Haber

Aydınlı siyasilerden Başkan Arslan'a tam...

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!