ÖRKOOP

Özcan, meslektaşlarını ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özcan, meslektaşlarını ziyaret etti
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, seçimlerden sonra ilk kez Nazilli Adliye Sarayındaki avukatlar odasında meslektaşlarını ziyaret etti. Adli tatil öncesi yapılan ziyarette eski günler yad edildi. 
AKGÜL OFSET

  Aydın Barosu Nazilli temsilciği Nazilli Adliye Sarayı içinde bulunan Avukatlar Odası’nda, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı ağırladı. 20 Temmuz’da çıkılacak adli tatil öncesi yapılan ziyarete Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Selahattin Afşin, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı ve Avukat Mustafa Abak ve avukatlar hazır bulundu. Baro temsilcisi Emel Şahin tarafından karşılanan Başkan Özcan ve Adalet Komisyonu Başkanı Afşin avukatlarla sohbet etti ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. 
“ADLİ YILI TATLI BİR ŞEKİLDE BİTİRDİK”
Adli tatil öncesi yapılan ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Aydın Barosu Nazilli Temsilcisi Emel Şahin, “Belediye başkanımız meslektaşımız Kürşat Engin Özcan seçimlerden sonra ilk kez odamıza gelme fırsatı buldu ve bizleri ziyaret etti. Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Selahattin Afşin’e de bizi yalnız bırakmadı teşekkür ederiz. 20 Temmuz itibari ile 2018-2019 adli yılını bitirmiş oluyoruz. Bu son haftada başkanımızın ziyareti, fikir alışverişi, hoş sohbeti ile adli yılı tatlı bir şekilde bitirmiş oluyoruz” ifadelerini kullandı.     


 

Kaynak:ADEM ADLIM

Nazilli'de hainlere gözdağı verildiÖnceki Haber

Nazilli'de hainlere gözdağı verildi

Elektrikli bisikletin karıştığı kazada 2 kişi yaralandıSonraki Haber

Elektrikli bisikletin karıştığı kazada 2...

Yorum Yazın

İlk kuru incir 250 TL’den satıldı
CHP’li Yıldız, Nazilli’den hükümete yüklendi 
Naz-Naz Buca’yı da geçti
MHP'li Keski'nden Kural’a 'çakma Ülkücü' benzetmesi
Romanlar düğünde gönüllerince eğlendi
Nazilli’de vatandaşa pazar hizmeti
Ortakçıspor kalecisinin parmağı koptu
Kuyucak ve Karacasu’da uyuşturucu operasyonu
Silahlı saldırgan 40 gün sonra yakalandı
“Ne yatırım bitiriyorlar, ne yatırım getiriyorlar”

Başka haber bulunmuyor!