ÖRKOOP

Özcan, yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi 

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özcan, yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi 
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekiplerince Aydoğdu Mahallesi 83 sokakta gerçekleştirilen yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. 
AKGÜL OFSET

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatıyla, Fen İşleri Müdürlüğü yol yapım ekiplerince Aydoğdu Mahallesi 83 sokakta yol yenilenme çalışmalarına başlandı. Mithatpaşa Caddesi ile Sakarya Caddesi arasında kalan yaklaşık bin 450 metrekarelik alanda başlatılan tadilat çalışmalarında öncelikle mevcut yolun deforme olan asfaltı kazındı. Hemen ardından gerçekleştirilen stabilize çalışmaları ile yenileme işleminin yapılacağı alan tesviyeye hazır hale getirildi. Çalışmaları Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan ile birlikte yerinde inceleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Fen İşleri Müdürlüğü Üstyapı Sorumlusu Oğuz Çimen’den yenileme çalışmaları hakkında bilgi aldı. 
  “TÜM ARA SOKAKLARI VE CADDELERİ YENİLECEĞİZ”
  Yol yenileme çalışmalarının en kısa süreçte tamamlanacağına vurgu yapan Başkan Özcan,  “Öncelikle vatandaşımıza kısa süreli de olsa verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz. Aydoğdu Mahallemizde 83. sokakta yol yapım çalışmalarımıza başladık. Bir plan dahilinde Nazilli’mizin tüm ara sokaklarını ve caddelerini yenileyeceğiz” ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak:NTV

Atça’ya kontrol noktası yapılıyorÖnceki Haber

Atça’ya kontrol noktası yapılıyor

Yarı olimpik havuzu ilk minikler kullandı Sonraki Haber

Yarı olimpik havuzu ilk minikler kulland...

Yorum Yazın

BUEK yeni başarılar için yeni döneme hazır
Küçük kızdan büyük duyarlılık
Ev almanın tam zamanı
Ertürk tarlada işçilerle İncir topladı
Düğünde çıkan kavgada 3 yaralı
MHP Aydın’da İkizdere Barajı açıklaması
Kızılay depremzedelerin yardımına koştu
Uzun Çarşı ucuz kurtuldu
Okul birincisi mimar olacak
Milli Hakem Aldemir’e Kuyucak’ta önemli görev

Başka haber bulunmuyor!