Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özel 23 Nisan Kreşi’nden ‘Veli Tanışma Toplantısı’
Özel 23 Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi, veli-okul kaynaşmasını sağlamak için her sene başında geleneksel hale gelen Veli Tanışma Toplantısı düzenledi. 

Nazilli’de 2007 yılından beri yılın 12 ayı boyunca okul öncesi eğitim sektöründe 2-6 yaş gruplarına hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi 2019-2020 eğitim öğretim yılı ‘Veli Tanışma Toplantısı’ gerçekleştirdi.
  “OKUL ÖNCESİ GÖMLEĞİN İLK DÜĞMESİDİR”
  Özel 23 Nisan Kreş ve GBE toplantı salonunda gerçekleşen sunumda Okul Müdürü Esin Ülkü Beyazıt, “2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrenmenin altın çağı olan 0-6 yaş döneminde ekip olarak bizleri tercih ettiğiniz ve çocuklarınızı emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bizler için okul öncesi gömleğin ilk düğmesidir. Bu süreçte okul aile işbirliği çerçevesinde ilikleyeceğimiz her düğme çocuklarımız için ayrı ayrı önem taşıyor. Özel 23 Nisan Kreş ve Gündüz Bakımevi ailesine katılan her yeni birey bizler için özel ve ayrı birer parmak izidir. Çocuklarımızın ve sizlerin eğitsel ihtiyaçlarına cevap verebilmek temel çalışma prensibimizi oluşturmaktadır” ifadelerini kullandı. 
  Veli tanışma toplantısına sınıf öğretmenleri, branş öğretmenleri ve çok sayıda veli katıldı. Çalışma ekibinin deneyimlerini paylaşarak kendilerini tanıtmasının ardından yıl boyunca gerçekleştirilecek eğitsel çalışmaların, kurumsal yapının, öğrencilerin gelişim dönemi özelliklerinin aktarıldığı slayt eşliğinde miniklerin uyum haftasına ait fotoğrafları aileleriyle paylaşıldı. Toplantının ardından eğitsel materyalleri inceleyen ve sınıfları gezen velilere okul müdürü Beyazıt, okul-aile işbirliği içinde kurumun imkân ve olanaklarını en iyi şekilde kullanarak hizmet vermeye devam edecekleri vurgusunu yaptı. 

 

Kaynak:ZAFER SAĞLAM

Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a ziyaretÖnceki Haber

Nazilli Kent Konseyi’nden Başkan Özcan’a...

İŞKUR basınla iş birliği yapacakSonraki Haber

İŞKUR basınla iş birliği yapacak

Yorum Yazın

CHP Nazilli’de Kazım Turanlı aday oldu
Nazilli Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Tuncay Ayas, kıyak iddialarını yalanladı
Kaymakam Yalçın’dan, Sağlam’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Nazilli’de aralıklarla 3 gün elektrik kesilecek
NAZENDER’den engelliler okuluna mutfak atölyesi
CHP’li Bülbül’den Cumhurbaşkanlığı’na ek bütçe sorusu
Takmaklı’lar 2 sene sonra Uğur’da
‘Hacı Süleyman Efendi Ödülü’ sahibini buldu
Su samuru kaza kurbanı

Başka haber bulunmuyor!