Özel Sınav Okullarından iftar buluşması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özel Sınav Okullarından iftar buluşması
Nazilli Özel Sınav Okulları tarafından Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirilen geleneksel iftar buluşmasında, çalışanlar ve aileleri bir araya geldi.

Nazilli’de eğitim öğretim hayatına başladığı 2004 yılından bu yana yaptığı çalışmalar ve sosyal faaliyetlerle adından söz ettiren Nazilli Özel Sınav Okulları, geleneksel iftar buluşmasında çalışanları ve ailelerini buluşturdu. Okulun Zafer Mahallesi 1706 Sokak No: 6’da bulunan kampüs alanında yoğun katılımla düzenlenen iftar yemeğine kurumda görev yapan idari personeller, öğretmenler, çalışanlar ve aileleri katıldı.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

İftar yemeklerini her yıl geleneksel hale getirdiklerini ifade eden Okul Kurucusu Şükrü Yıldırım, “2004 yılından bu yana Nazilli’ye eğitim anlamında çok başarılı hizmetler ettik. Başarılı öğrenciler yetiştirdik. Türkiye dereceleri çıkarttık. Dört yıldır da kolej olarak hizmet vermekteyiz. Çok değerli öğretmen kadrolarımızla başarılı öğrenciler yetiştirmeye de devam ediyoruz. Türkiye’ye faydalı, kendini her yönden yetiştirmiş öğrenciler ve vatandaşlar yetiştirme amacıyla Sınav ailesi olarak çıktığımız bu yolda başarıda tüm personelimizin emeği var. Çaycısından öğretmenine kadar tüm çalışanlarımızla biz büyük bir aileyiz. Yılın belli zamanlarında da motivemizi ve aramızdaki bağları güçlendirme amacıyla etkinlikler düzenliyoruz. İftar etkinliğimizle de 11 ayın sultanı Ramazan ayı buluşmamızı gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Tüm personelimiz başta olmak üzere öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve ailelerinin Ramazan'larını da kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak:ADEM ADLIM

Anahtar Kelimeler:
Denizli’de yaşayan Yenipazarlılar, geleneksel iftarda buluştuÖnceki Haber

Denizli’de yaşayan Yenipazarlılar, gelen...

Ülkücüler Kuyucak’ta buluştuSonraki Haber

Ülkücüler Kuyucak’ta buluştu

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!