Özgen Türker özür diledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Özgen Türker özür diledi
Nazilli Belediyespor'un olağanüstü kongresindeki dilek ve temenniler bölümünde, basına ve taraftarlara yönelik tepki toplayan konuşmalar sonrası ilk özür, Kulüp eski Başkanı Özgen Türker’den geldi.

Türker, “Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Eğer bir sorun varsa, en son sebebi basın mensupları ve taraftarlarımız olabilir” dedi. Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen’in konuyla ilgili sert tepkisinin ardından Türker, açıklama yaparak özür diledi.

"KEŞKE BUGÜNLER YAŞANMASAYDI"

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti başta olmak üzere Nazilli basını ve taraftarlarından yanlış anlaşılma için özür dilediğini belirten Türker, “Kongredeki konuşmamdan dolayı eğer yanlış anlaşıldıysam Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak siz başta olmak üzere Nazillili basın mensuplarından özür dilerim. Amacım şehir olarak tüm paydaşlar olarak bunun sorumluluğunda olduğumuzu anlatmaktı. Eğer bir sorun varsa, en son sebebi basın mensupları ve taraftarlarımız olabilir. Keşke bugünler yaşanmasaydı ancak maalesef yaşandı" ifadelerini kullandı.

"TAKIMA SAHİP ÇIKILSIN"

"Yeni yönetime kongrede de ilettiğimiz gibi yardımcı olmak için her zaman varız" diyen Türker, şunları kaydetti: "Şehrimiz için bizler belli bir miktar alacağımızdan vazgeçtik, gerekirse daha farklı işler için öncü olmak için gereğini yaparız. Ancak iş adamları ve şehrin önde gelenleri de bu takıma sahip çıksın. Her konuda Nazilli ve Nazilli Belediyespor için verilecek görevden bizler kaçmayız, kaçamayız. Anlatmak istediğimiz konu da buydu. Ancak belki bazı konularda yanlış anlaşılmış olabiliriz. Bu nedenle kırdığımız, üzdüğümüz kim varsa özür dileriz."

Anahtar Kelimeler:
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanıÖnceki Haber

Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne h...

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”