Pidesiyle gittiği öğrenci evinde iftar yaptı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Pidesiyle gittiği öğrenci evinde iftar yaptı
Üniversite öğrencilerinin davetini geri çevirmeyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, orucunu öğrencilerle birlikte açtı. Pidesini alarak öğrenci evine giden Özcan, üniversitelilerle sohbet etme imkanı da yakaladı.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğrencileri Sefa Oruk, Can Demir ve Batuhan Kartal, geçtiğimiz hafta mesaj yoluyla ulaştıkları Başkan Özcan'ı iftara davet etti. Davete olumlu yanıt veren Özcan, Yıldıztepe Mahallesindeki öğrencilerin kaldığı eve misafir oldu. Pidesini alarak öğrenci evine giden Özcan, kendisine ikram edilen yemeklerle orucunu açtı. Başkan Özcan ile birlikte iftar yapan öğrenciler büyük mutluluk yaşadı.

“PİDELER BENDEN, YEMEKLER ONLARDAN”

Kendilerine gönlünü açan herkesin yanında olmaya devam edeceklerini dile getiren Özcan, “Bundan bir hafta önce üniversiteli Sefa kardeşim sosyal medyadan iftarı beraber yapalım demişti. Bu akşam nasip oldu. Pideler benden, yemekler onlardan. Allah kabul etsin. Bize gönlünü açan herkesin yanında olmaya devam edeceğiz. Sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum gençler, iyi ki varsınız” dedi.

MESAJ GÖNDERİP DAVET ETTİLER

Öte yandan ADÜ’de okuyan Sefa Oruk ve arkadaşları Başkan Özcan’a, “Başkanım iyi geceler. Burada üniversite okuyoruz. Arkadaşlarımla birlikte bir akşam iftara davet etmek istiyoruz. Siz değerli başkanımız lütfen bizi kırmayın. Zaten komşuyuz, gelirken pideyi de siz getirir misiniz?” şeklinde mesaj göndermişti. Başkan Özcan da mesajı, “Sevinirim kardeşim. Gününü planlayalım. Uygun bir akşam iftar ya da sahur yapalım sizlerle. Telefon numaranı gönderebilirsen arkadaşlarımız iletişime geçsin zamanlama için. Selamlar, saygılar” şeklinde yanıtlamıştı.

Anahtar Kelimeler:
Ülkücüler Kuyucak’ta buluştuÖnceki Haber

Ülkücüler Kuyucak’ta buluştu

AK Parti'li Yavuz: "Beş yıldır neden yapmadınız?"Sonraki Haber

AK Parti'li Yavuz: "Beş yıldır neden yap...

Yorum Yazın

Özgen Türker özür diledi
Nazilli’de 27 bin 500 öğrencinin karne heyecanı
Nazilli’de Zeynep Dizdar coşkusu
Kayran Ortaokulu öğrencileri projelerini sergiledi
Nazilli’de liseli gençlerden alkışlanacak hareket
Nazilli’de protokol kuralları anlatıldı 
Nazilli’de kiraz bereketi 
“Faturanın Nazilli basınına kesilmesi tam bir talihsizlik”
Nazilli'de işgaliye ücretinin arttırılmasına tepki
“Nazilli Belediyespor'a sahip çıkacağız”

Başka haber bulunmuyor!